Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy @moderacja równie gorliwie ostrzega tych, którzy wrzucając treści okazują się być duplikatami. ;-)

Wiadomo, tęczowa armia trolli #lgbt, niczym zatroskana lewica zwalcza wszystkich możliwymi sposobami. #duplikat? OKej, nie wiedziałam. Ale żeby dodawać ostrzeżenie za celowe dodawanie duplikatów? Jak to zweryfikować, że to było celowe dodawanie duplikatów? Wystarczy oznaczyć: duplikat i nie ma tematu, tym bardziej, że to raczej ja jestem znana z wyłapywania i zgłaszania duplikatów na dosyć dużą skalę. W tygodniu będzie kilkanaście-kilkadziesiąt zgłoszeń.

A treść dodana przeze mnie, która okazuje się duplikatem, to naprawdę rzadkość. Gdy ostatnio dodałam treść z różnicą 4 sekund, sama zgłosiłam do moderacji, żeby oznaczyli jako duplikat. A tu ostrzeżenie. Chyba tęczuś artpoop nie może znieść tej ilości treści stawiających środowisko lgbt w bardzo złym świetle - co rusz jakiś skandal, a to z pedofilią w tle, a to z innymi wynaturzeniami tęczowego towarzystwa. Pozdro dla Ciebie przegrywie.
Chyba tylko, by ilość ostrzeżeń przed daniem bana mogła się zgadzać.

#4konserwy #wykop
#bekazlgbt #bekazteczowych
#moderacjacontent
Pobierz M1r14mSh4d3 - Ciekawe czy @moderacja równie gorliwie ostrzega tych, którzy wrzucając ...
źródło: comment_Qf8iBQybg3YAnLf4FSSjciz8wN4kbO0b.jpg
  • 3