Wpis z mikrobloga

@enron:

KontrolaAntydopingowa

Za pomiałeś dodać jedynkę przed szóstką!!!

Witamy! Uwaga dotycząca dodawania wpisów.

Wynik zamieszczaj w pierwszej lini wpisu. Ułatwisz odejmowanie innym biegaczom oraz skryptowi.

Schemat odejmowania: [Wynik z poprzedniego wpisu] - [Twój przebyty dystans] - [Twój przebyty dystans 2] - [Twój przebyty dystans 3] = [Wynik odejmowania]

W Twoim przypadku powinno być: 355923,41 - 16,26 = 355907,15

następnie opcjonalnie zdjęcia, opis itp.

na końcu tagi.
  • 1
@enron:


KontrolaAntydopingowa

Za pomiałeś dodać jedynkę przed szóstką!!!

Witamy! Uwaga dotycząca dodawania wpisów.

Wynik zamieszczaj w pierwszej lini wpisu. Ułatwisz odejmowanie innym biegaczom oraz skryptowi.

Schemat odejmowania: [Wynik z poprzedniego wpisu] - [Twój przebyty dystans] - [Twój przebyty dystans 2] - [Twój przebyty dystans 3] = [Wynik odejmowania]

W Twoim przypadku powinno być: 355923,41 - 16,26 = 355907,15

następnie opcjonalnie zdjęcia, opis itp.

na końcu tagi.

@pestis: urwałem com mógł
  • 1
@enron: To teraz pora na ochłodę w krystalicznie czystym Bałtyku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Oplyy: no a jaak! Końcówka biegu to był właśnie wjazd do Bałtyku na pełnej piździe, z rozbryzgiem i nurkowaniem (ʘʘ)
@enron: niestety nie jest. Imho najgorsza, najbardziej przereklamowana miejscowość nadmorska. Promenada zastawiona od góry do dolu gównem i budami z koszulkami typu "moja mama jest dziewicą", ceny jak w Sopocie na monciaku bo trzeba zryc z turystów, oprócz jednej głównej ulicy i promenady nic się nie dzieje. Bieda panie

P.s. ale biegu gratuluję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@barto: a ja od lat jeżdżę i uwielbiam. Ale ja nie mieszkam w Ustce, tylko w Przewłoce - cisza, spokój, kulturka, pusta plaża i idealne miejsce do spacerów... MNÓSTWA spacerów. 10 km dziennie to minimum, a bywa i drugie tyle. Przejść się plażą wte i wewte - praktycznie obowiązkowy punkt programu. Mnóstwo fajnych leśnych ścieżek. Bardzo fajna wieża widokowa nieopodal. Tu wycieczka na lody, tam na zapiekankę... i koniec końców mijają
@enron: no ja hejtuje bo mieszkam 20km od Ustki i wolę jechać 40km do #jaroslawiec albo #rowy gdzie jest ciszej, spokojniej ale tez lepiej, smaczniej i lepiej cenowo niż do Ustki z powodów które opisalen
Za Przewłoka zajebista jest wydma, polecam każdemu zwłaszcza z dziećmi