Wpis z mikrobloga

Absolutnie je*ać #dhl #kurier

Zamówiłam paczkę z odbiorem w punkcie odbioru w żabce. Dostałam nr listu przewozowego i tyle. Po pracy patrzę w status - odmówiono przyjęcia. Nosz #!$%@? mać. Nie dostałam nawet maila w tej sprawie, nic, dzięki czemu mogłabym na-ten-tychmiast zareagować.
Dzwonię na infolinię, a pani mi mówi słodko, że paczka zostanie odesłana do nadawcy, bo punkt był przeładowany. Chyba że złożę reklamację, to może (!) nie zostanie jeszcze odesłane.

Tak się pluje na inpost, ale oni chociaż wysyłają zapytania o przekierowanie do innego paczkomatu, gdy docelowy jest zapełniony.

Hatfu dhl, pluję na was, już wolę pocztę polską.

#gorzkiezale
  • 8
@VeeZ: z pocztą polską to wiem chociaż że będę miała awizo w skrzynce i jak odstoję swoje w kolejce to paczkę dzień później dostanę. A nie tutaj ani be, ani me, ani pocałuj mnie w dupę, po prostu odsyłamy bo nasz partner ma w dupie naszych klientów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nicari: @WuDwaKa: @Baciar93: Ostatnio zamawiałem coś za pośrednictwem poczty polskiej, myślałem, że coś się poprawiło XD.
Cały dzień siedziałem w domu. Dostaje awizo sms, że kurier próbował dostarczyć, ale mnie w domu nie było. Patrzę czy domofon zrobił mu zdjęcie, niestety nie. W skrzynce również nie znalazłem niczego. Pojechałem zdenerwowany na pocztę. Postałem sobie 30 minut w kolejce, bo babcię płacą rachunki. Złożyłem skargę i na tym się skończyła
@VeeZ jakoś mnie to nie dziwi że Cię tak poczta urządziła xD ilość #!$%@? paczek przez pocztę jest duża a najgorzej jak przechodzą przez Wrocław gdzie pracują więźniowie. Im nie zależy więc albo rozjebią albo coś zakoszą xD w inposcie najlepsze jest to że 98% przesyłek przychodzi na drugi dzień ( ͡º ͜ʖ͡º)
@nicari zabki to największe patologie. Karyny nie wezmą paczki od kuriera bo za duża albo ich jest za dużo a kurier musi potem je wozić. A w niedziele chcą być czynne.