Wpis z mikrobloga

Mirky! Czy są tu jakieś świry z Podkarpacia? Jeśli tak, to ogromne gratulacje i ukłony. Kurła. Mieszkacie w pięknym regionie Polski. Właśnie kończę ponad tygodniowy pobyt tutaj. Nie dajcie sobie wmawiać niczego o żadnej Polsce B, C czy X. Ten region niczym nie różni się od mojej Wielkopolski! Przyroda, infrastruktura, ludzie, oferta turystyczna, wszystko mega! Szkoda że system edukacji tak pomija ten region jeśli idzie o historie i dziedzictwo narodowe. Wszyscy wiemy o Biskupinie, Gdańsku, Krakowie, Wieliczce itp. A to tu u Was jest kawał historii której do dziś można dotknąć. Będę głosił to słowo wszędzie. Elo Mirasy z Podkarpacia! #podkarpacie #polska #podroze #historia #oswiadczenie #rzeszow #bieszczady
Pobierz kubapoz - Mirky! Czy są tu jakieś świry z Podkarpacia? Jeśli tak, to ogromne gratulac...
źródło: comment_asLdReeeCxqvmfhbzSb0nQKLTJyrIAQ5.jpg
  • 11
@littleblizz kurde, muzeum Bóbrka, które jest jakimś mega interdyscyplinarnym i multimedialnym centrum wiedzy o przemyśle paliwowym, a nie tylko muzeum o lampce naftowej, skansen w Sanoku i to muzeum budownictwa ludowego, samo Krosno, Rzeszów jako miasto wojewódzkie zaskakuje ogromnie, taki Wrocław się chowa przy nim. Nowe domy, super drogi, czułem się jak na wioskach w Niemczech zachodnich. Otwarci ludzie. Moc. A mainstream #!$%@? o zacofaniu i Polsce B, i potem taki ja
@kubapoz: Jedne z najładniejszych województw to prawda, ale Polska C i to wielka. Jest u nas ładnie i czysto ale słabo z pracą, a jak już to 2-2,5k przy 6k za M2 mieszkania w takim Rzeszowie. W Przemyślu pracy nie ma, a miasto martwe. Niczego nie załatwisz bo Ukraińcy wszędzie po urzędach czy lekarzach. Zastanawiam się gdzie wyjechać i myślę właśnie nad zachodem. A pomija się zawsze nasz rejon w inwestycjach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kubapoz: z perspektywy turysty może i się nie różni ale jakbyś tam miał mieszkać i pracować za ich stawki to szybko byś poczuł czemu to Polska C. A jak to by było za mało to może jeszcze trochę kontaktu z tamtejszą mentalnoscią która ma swoje plusy ale i minusy.
z perspektywy turysty może i się nie różni ale jakbyś tam miał mieszkać i pracować za ich stawki to szybko byś poczuł czemu to Polska C. A jak to by było za mało to może jeszcze trochę kontaktu z tamtejszą mentalnoscią która ma swoje plusy ale i minusy.


@xetrov: dokladnie
tak jak cejrowski mowi jak to sie fajnie zyje w dzungli... majac ekwipunek i hajs w kieszeni na poziomie ich zyciowych