•  

  #anonimowemirkowyznania
  Co z tym wykopem?

  Odpowiadając na pytanie trochę #zalesie - To co się ostatni czasy dzieje się na wykopie
  To jakaś paranoja walka #bekazkatoli vs #bekazlgbt, jedna i druga strona naparza na siebie, fanatycy swoich racji, żadna strona nie wysłucha argumentu drugiej strony. Podstawa do rozwiązywania konfliktów jest przede wszystkim rozmowa ( ale taka na poziomie )

  Kim jest osoba która nie stoi po żadnej stronie barykady ( tj. ma w 'dupie' lgbt oraz kościół )
  Fakt denerwuje mnie tak samo jak innych pedofilia w kościele, księża powinni być karani kodeks karny, prokuratura itd a nie kryci przez swoich górnych 'mentorów' - Ewidentnie ręka rękę myje. Każda tak sprawa powinna być zgłaszana a nie nadawanie sprawie drugiego obrotu tj inna parafia. A wracając do #lgbt to tu już w ogóle co ostatnio się dzięje to głowa małą babka z cipkomaryjką, Eryk od strusi, saren, jeleni, babka która ma nadzieję, że stare pokolenie wymrze - Oni wymagają tolerancji, wolności, praw...
  Jak możesz tolerować takie zachowanie, gdzie jedynym argumentem jest 'JESTEŚ NIETOLERANCYJNY' zero konkretów ale jak ty zapunktujesz w ich słaby punkt to dawaj, w ich przypadku tolerancje można odłożyć na bok na chwilę.

  Mam kolegę geja - Gościu spoko, zapytałem go co on o tym wszystkim myśli, odparł krótko na takie dyrdymały jak marsze, czy wyznania na instagramie #jestemlgbt on porostu nie ma czasu bo jest zajęty pracą, partnerem i hobby! Facet nie chodzi z penisem na czole czy przebrany za innego kolorowego strusia. Mówi, że taką drogą daleko im do otrzymania jakichkolwiek praw a co dopiero dzieci. Przyznał, że natura nie pozwala mieć dziecka dwóm facetom ani kobietom i z tym nie powinno się dyskutować.

  Wykop od pewnego czasu idzie w złą stronę bardzo złą ( tak wiem usuń konto )

  Mam już swoje lata i na przestrzeni tych kilku lat spędzonych na portalu, widać wskaźnik ogłupienia społeczeństwa. Wyśmiewanie ludzi którzy zarabiają około 2000zł na rękę, wszędzie #programista15k ( tak powinien być z automatu przypisany jako bait ) no trudno innym się nie udało nigdy nie byłem zazdrosny, że ktoś zarabia więcej ani bogiem gdy ktoś zarabia mniej.
  Ogólnie rozmawiając na wykopie o pieniądzach to trzeba mieć defibrylator obok w szafce, w razie ataku cyknąć sobie restart.
  Prawdziwym programistą życzę godnej wypłaty, a programistą z pod tagu #programista15k udanych wakacji bo od września do szkoły.

  Nie byłbym sobą jakbym nie poruszył tematu odwiecznej walki rowerzystów oraz kierowców, fakt jeżdżę samochodem, rowerem rekreacyjnie - staram się nie przeszkadzać na drodze, gdyż szanuje SWOJE i INNYCH życie.
  Ale jak wytłumaczyć gościa który na rowerze ma za małe ubranie i wcięło mu sok z pewnej części ciała, że on rzeczywiście może jechać po tej drodze ale czy to jest bezpieczne? Czy warto ryzykować, żeby udowodnić tylko swoje widzimisię? Przecież, ja jako pieszy mogę wejść na zielone na pasach, ale jak jedzie w tym samym czasie ktoś na czerwonym to chyba jednak nie wejdę? Ale mogę nie?

  cdn.

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

  •  

   Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących

  •  

   @AnonimoweMirkoWyznania no tak, bici i bijący są tak samo źli xd, dziękuję za poważny wkład do dyskusji panie symetrysto

  •  

   Prawa człowieka muszą poczekać, aż uznają, że odpowiednie standardy estetyczne zostały spełnione.( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: a.png

  •  

   @AnonimoweMirkoWyznania Uwielbiam takie "centrowe" poglądy. Dupa Cię nie boli od siedzenia okrakiem na płocie?

   +: Lupus28, D.......o +81 innych
  •  

   @AnonimoweMirkoWyznania: fajnie masz w domu jak możesz siedzieć rozkrokiem między większością która ma wszystko a mniejszością, która nie może nawet jebanego spadku czy rozliczenia wspólnie zrobić.

   Faktycznie zjeby, jak oni mogo sie tego domagac, przeciez to zrujnuje zycie wszystkich!

  •  

   Prawdziwym programistą życzę godnej wypłaty, a programistą z pod tagu #programista15k

   @AnonimoweMirkoWyznania: programistom do cholery!
   #grammarnazi

  •  

   @AnonimoweMirkoWyznania:

   Kim jest osoba która nie stoi po żadnej stronie barykady ( tj. ma w 'dupie' lgbt oraz kościół )

   Prawak który wstydzi się swoich poglądów ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i jeszcze nie mogło zabraknąć wstawki z "mAm KoLeGę GeJA" xD

  •  

   Mam kolegę geja - Gościu spoko, zapytałem go co on o tym wszystkim myśli, odparł krótko na takie dyrdymały jak marsze, czy wyznania na instagramie #jestemlgbt on porostu nie ma czasu bo jest zajęty pracą, partnerem i hobby! Facet nie chodzi z penisem na czole czy przebrany za innego kolorowego strusia. Mówi, że taką drogą daleko im do otrzymania jakichkolwiek praw a co dopiero dzieci. Przyznał, że natura nie pozwala mieć dziecka dwóm facetom ani kobietom i z tym nie powinno się dyskutować.

   @AnonimoweMirkoWyznania: brałam ten wpis na poważnie do tego momentu, bo zawsze warto przeczytać opinię osoby, które nie przynależy do żadnej strony i obserwuje wszystko z boku, ale ojej. Ojej. Standardowo kolega gej, który nie popiera marszów równości, nie ma czasu na takie głupoty, poza tym lubi chować się po piwnicach ze swoją orientacją i chcę ją ukrywać do końca życia. Poza tym ma bardzo ciekawe podejście, jeśli chodzi o posiadanie dzieci, szkoda tylko, że słyszę to głównie z ust konserw, szczególnie na wykopie. Jeszcze ta paranoja z penisem na czole, gdzie przeciwnicy marszu równości muszą wyszukiwać takie zdjęcia na zagranicznych paradach i mają ich dosłownie kilka na krzyż, ponieważ wszystkie widziałam na wykopie kilkadziesiąt razy, ale nie pamiętam, kiedy zobaczyłam jakieś nowe.

   źródło: comment_zx2g6HJ4OpLwRNZV164dcpFFipbJeI2I.jpg

  •  

   Kim jest osoba która nie stoi po żadnej stronie barykady ( tj. ma w 'dupie' lgbt oraz kościół )

   @AnonimoweMirkoWyznania: Hardy centrysta. Mam nadzieję, że pomogłem.

   Facet nie chodzi z penisem na czole czy przebrany za innego kolorowego strusia. Mówi, że taką drogą daleko im do otrzymania jakichkolwiek praw a co dopiero dzieci. Przyznał, że natura nie pozwala mieć dziecka dwóm facetom ani kobietom i z tym nie powinno się dyskutować.

   Hmm, bo parada równości ma bliżej do imprezy karnawałowej niż do konduktu żałobnego? Poza tym to może by ogarnąć, że ci przebierańcy są najczęściej publikowani w mediach, bo najbardziej rzucają się w oczy, a prawicowej propagandzie pasuje pokazanie kogoś takiego i napisanie "PACZ P0LAKU TAK WYGLONDA PRZECIĘTNY GEJ". To tak, jakby wziąć zdjęcie zapuszczonego menela i napisać, że tak wygląda przeciętny Polak.

   Ale jak ktoś z lewicy weźmie jakiegoś hardego prawaka, w porównaniu z którym Korwin jawi się jako stary komunista, to HEHE TO JEST JAKIŚ PLANKTON POLITYCZNY A NIE MAINSTREAMOWA PRAWICA TY DURNY LEWAGU. Ale argumentacja z drugiej strony pod zdjęciem jakiegoś hardego lewaka: PACZCIE, TEGO CHCE 100% LEWACTWA DLA WASZYCH DZIECI.

  •  

   @Wuxian:
   Typowy "dyżurny murzyn" jest typowy.

  •  

   @GrammarNazi: A to trzeba być na siłę skrajnie zjebanym w którąkolwiek stronę i nie można starać się obiektywnie patrzeć na każdą ze stron? Co to kurwa za moda ostatnio na wykopie na hejtowanie "centrum" i rzucanie co chwilę "nienawidzę symetryzmu". A ja nienawidzę zero jedynkowego patrzenia na świat i dążenie za wszelką cenę to robienia podziałów i siania nienawiści.

  •  

   @testinkow: @AnonimoweMirkoWyznania: aha bo lgbt i ich przeciwnicy robią to samo tylko w drugą stronę mhm ( ͡º ͜ʖ͡º Nie, nie musicie popierać w pełni żadnej ze stron, możecie wybrać swój światopogląd i granice do których można się posuwać. No ale mówić że dwie strony są siebie warte to XD. Jedni walczą o to żeby im nie zabraniać robić co chcą, a drudzy krzyczą że według ICH moralności i ICH boga nie mogą tego robić.

   źródło: centrist-history-2-0be.jpg

  •  

   @MPXD: Czy gdzieś powiedziałem że obie strony są sobie równe? xD To co się odpierdala teraz po prawej stronie, tej radykalnie prawej stronie, to zwykłe barbarzyństwo i tych co robili dymy w Białymstoku powinno się wyeliminować ze społeczeństwa.
   Kiedyś bardziej hejtowałem lgbt, teraz się znacznie zliberalizowałem i nawet jestem w stanie poprzeć sporo ich postulatów. Problem polega na tym, że jak jesteście tacy skrajni do granic możliwości to zatracacie obiektywne spojrzenie, zarówno na działania waszych ulubieńców jak i wrogów.

  •  

   @AnonimoweMirkoWyznania: ja tez stoje z boku i co? I popieram legalizację zwiazkow, zreszta jaki wplyw na moje i przecietnego heteroseksualnego czlowieka zycie bedzie miala? Zaden. Nie bedzie żadnych homokomand.

  •  

   większością która ma wszystko

   @iAmTS: Jakie wszystko? A policja religijna (niby można za znieważenie uczuć wpaść z bagietami o 6, ale po co czekać do 6?!)? A palenie ateistów na stosie?

   +: iAmTS
  •  

   @testinkow: no tylko, że ciągle omijasz fakt nieuzasadnionej niczym poza ideologią nierówności, która nie zabierałaby większości niczego.

   Oczywiście, że lgbt ma wiele spierdolenia, ale póki nie dostaną tej podstawy to mają prawo o nią walczyć. Jak zacznie się temat adopcji czy innych cudów ze stanów to znajdzie się parę argumentów przeciw. Na razie symetryści do budy!

   +: bacaa90
  •  

   @iAmTS: Nie omijam tego faktu, jest on oczywisty. Czemu wy próbujecie wcisnąć mi coś w usta a potem z tym dyskutować? xD
   Ja nie porównuję tych zwierząt z Białegostoku do osób idących w marszu równości. Ja ich do niczego nie porównuję. Gardzę nimi.
   Wkurwiam się tylko bo ostatnio na wypoku jest moda na hejtowanie "symetrystów". No tak kurwa, człowiek stara się jakoś uczciwie spojrzeć na obie strony to słyszy "do budy". A jak mam poglądy raczej prawicowe, ale widzę problemy osób lgbt, współczuję im i chciałbym żeby kilka z ich postulatów weszło w życie to mi zabronisz i mnie skrytykujesz bo "symetrysta do budy! masz być skrajny!"? Czyli już wolisz żebym był skrajnie prawicowy niż po środku? Najprościej jest przypiąć komuś łatkę "konserwa, prawak", wtedy łatwiej jest obrażać i ma się więcej argumentów. A jak nie daj boże taki, w waszych oczach, prawak powie że chce związków dla lgbt to wam się zwoje przegrzewają i macie error. No czyli standard - kto nie z nami ten przeciw nam. W tym lewica od prawicy nie różni się akurat niczym.

  •  

   @AnonimoweMirkoWyznania: parady z kutasami na czole xD

   Chciałbym powiedzieć że na tym skończyłem, ale ciekawość we mnie silna więc dokończyłem ten wpis.

   Niepotrzebnie.

  •  

   @testinkow: nie zrozumiałeś więc. To nie jest hejt na symetrystów tylko na tych co przychodzą się wychylać w czasie rażącej nierówności z "zauważaniem", że przecież ci dojechani też krzyczą "kurwa". No i to jest oczywiste. Macie, sracie, jestem tu sam.

  •  

   @iAmTS: Nie wiem czy zauważyłeś, ale po pierwszym komentarzu dostałem w odpowiedzi śmiesznego mema, a jak wiadomo kto wrzuci śmieszniejszego mema ten wygrywa. Po drugim nazwałeś mnie symetrystą i rzuciłeś "do budy".
   A hejt na symetrystów na wypoku jest widoczny ostatnio bardzo mocno. Jakieś pierdolenie o siedzeniu na płocie okrakiem itd. To wszystko potwierdza tylko jedno, że jak ktoś was nie popiera w 100% to od razu jest wrogiem. Jak ja jestem symetrystą, to wy jesteście skrajnie pierdolnięci.

  •  

   @testinkow: powiedziałem symetryści do budy, a ciebie tam nigdzie nie nazwałem tak. Nie zesraj się kolektywisto.

  •  

   A jak mam poglądy raczej prawicowe, ale widzę problemy osób lgbt, współczuję im i chciałbym żeby kilka z ich postulatów weszło w życie to mi zabronisz i mnie skrytykujesz bo "symetrysta do budy! masz być skrajny!"?

   @testinkow: Symetrysta oznacza co innego niż centrowiec

  •  

   @Pawu1on: Im to powiedz. Nigdy nie powiedziałem nic w stylu "może i prawica be ale lewica też" czy coś w tym stylu. Jak lewicy odpierdala to robią jakieś żenujące obrazki czy figurki, jak prawicy odpierdala to idą i tłuką ludzi na ulicach. Trzeba być debilem żeby tu postawić znak równości. Mimo tego zgodnie z ostatnią modą wypokową jestem symetrystą bo ośmielam się nie być skrajnym zjebem.

  •  

   @AnonimoweMirkoWyznania: szacun, że chce Ci się strzępić ryja, mimo że niby jesteś tu od dawna ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   MikroblogowyWybranek:
   ataki na katoli(ków) na wykopie - naśmiewanie się z czyjejś wiary, nieładne i nietaktowne zachowanie, ale prowadzi najwyżej do "obrazy uczuć religijnych"

   ataki na ludzi lgbtq+ na wykopie - sugestie usunięcia ich z przestrzeni publicznej, groźby pobicia albo śmierci, bo ośmielili się istnieć i nie chcą dłużej chować się w szafie

   masz rację opie, to są dwie dokładnie te same rzeczy o takiej samej skali

   Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

   pokaż spoiler Wołam obserwujących: @Zhak9, @Drzemka_w_cieniu_drzew

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  9 years challenge (。◕‿‿◕。) #f1 #kubica

  odpowiedzi (7)

 • avatar

  Robert udowadnia po raz kolejny, że dalej jest świetnym kierowcą. Ludzie piszący, że sobie nie radzi mają chyba klapki na oczach, albo go nienawidzą. Przy takim cyrku, jaki odstawia williams, począwszy od przygotowania auta dla Roberta, kończąc na jakiejś żenującej stategii w wyscigu, to taki Hamilton albo dzisiejszy Leclerc, juz dawno by tym bolidem wjechali w siedzibę firmy. Dlatego mocno szanuję Pana Kierowcę i nic tego nie zmieni. Jest mi tylko przykro, że być może nie zobaczę go już w lepszym bolidzie, w którym wyjaśnia płaczków...

  #f1 #kubica
  pokaż całość

  odpowiedzi (10)

 • avatar

  Kubica złomuje młodego Brytyjczyka.
  Side by Side zsynchronizowane.

  #f1 #kubica #shewietv

  odpowiedzi (10)

Advertisement