Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że CBD wykazuje działanie psychoaktywne, rozumiem że to zabieg marketingowy, no ale chyba jest inaczej. Tak sobie łącze #epapieros z CBD i pracę przy kompie i nie mam problemów z koncentracją. Nie jest też tak jak po stymulantach, że zrobisz jakiegoś taska, a tu przypadkiem wskoczysz na wykop i po 5 godzin oglądasz recenzję gołębia zamiast pracować.

Jest to uspokojenie i odprężenie w tle, do tego jakiś ambient, lo-fi czy trip hop w stylu Massive Attack w słuchawkach i mogę tak pracować nawet po 12h/d ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fakt, niektórym to może przeszkadzać, ale już chyba zrezygnuje całkowicie z hehe kawki przed pracą (jedynie ta poranna, bo bez niej nie da się żyć) wolę pracować na takim chilloucie niż roztrzęsiony po 3-4 kawach. #cbd #pracbaza #narkotykizawszespoko
  • 5
@dinksenprond: a do tego jak to dawkować jeszcze nie doszedłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwykłe olejki od biokonopia są bardzo dobre, no ale je przyjmujesz 3 razy dziennie w 2-3 kroplach, a ja nigdy nie mogłem dojść jak ta kropla ma wyglądać. A liquid z 250mg CBD i nikotynę/10ml sobie vejpuje cały czas praktycznie. Co do liquidu, możesz kupić te kryształki z biokonopii i rozpuszczać w premixie,