Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
Ja #!$%@? XDDD
Widzę że nowa moda na dojenie frajerów
Drabina na ubrania za 700zl
Ta tańsza za ponad 300zl wygląda identycznie jak u mnie na wsi u dziadków XD
Jadę i ją sprzedam chyba, dziadek zrobi więcej

To już zwykła dwuczęściowa kosztuje ok 100 zł i można mieć dwa takie wieszaki XD

Najlepsze jest to że po wpisaniu w Google drabina na ubrania jest tego #!$%@?

[698zl](https://bihome.pl/pl/p/Drabina-z-drewna-tekowego-HK-Living/502?gclid=CjwKCAjw1f_pBRAEEiwApp0JKKzRp8pUOIw-yAoDYg2GfvoKo-Gcn-980S72p0sucKUtQAXeQZKm6hoC8V4QAvD_BwE

369zl

Ciekawe jaki jest koszt wykonania takiej drabiny XD

#dom #projektowaniewnetrz #mieszkanie #drewno
Pobierz Damianowski - Ja #!$%@? XDDD
Widzę że nowa moda na dojenie frajerów
Drabina na ubrani...
źródło: comment_yJDkVm78teDl25MGHYHia3Xttclob4En.jpg
  • 30
@Damianowski: Prosty design to jedno, ale weź pod uwagę też jakoś wykonania, materiał który został użyty do zrobienia tej drabinki. To nie jest tak, ze idziesz do lasu, ścinasz cztery kawałki leszczyny, łączysz jej sznurkiem. Te co wrzuciłeś wyglądają na dość solidne i bardzo estetycznie wykonane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Damianowski: Prosty design to jedno, ale weź pod uwagę też jakoś wykonania, materiał który został użyty do zrobienia tej drabinki. To nie jest tak, ze idziesz do lasu, ścinasz cztery kawałki leszczyny, łączysz jej sznurkiem. Te co wrzuciłeś wyglądają na dość solidne i bardzo estetycznie wykonane.

@WujekGraczyk: Solidne XD solidna to masz drewniana drabinę budowlana, a nie kilka patykow na ubrania
nawet jakbym zarabiał 100tys miesięcznie to i tak bym nie kupił "drabiny" za 700zl


@Damianowski: Spoko, że jesteś taki zajebisty. No ale są ludzie dla których taka drabina ma walory estetyczne. Ładne drewno tekowe (trwałe) nie widzę problemu by dodatek do domu niemógłby być ładny i drogi.

Sam kupiłem chlebak i maselniczkę za 500 stów bo po prostu ładnie wyglądają a dbam o estetykę w swoim mieszkaniu i po prostu nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
nawet jakbym zarabiał 100tys miesięcznie to i tak bym nie kupił "drabiny" za 700zl


@Damianowski: Spoko, że jesteś taki zajebisty. No ale są ludzie dla których taka drabina ma walory estetyczne. Ładne drewno tekowe (trwałe) nie widzę problemu by dodatek do domu niemógłby być ładny i drogi.


Sam kupiłem chlebak i maselniczkę za 500 stów bo po prostu ładnie wyglądają a dbam o estetykę w swoim mieszkaniu i po prostu nie