Wpis z mikrobloga

UPRZEJMIE DZIEKUJE OSOBIE, KTORA WYCIELA KAWALKI WPISOW Z KONTEKSTU I WYSLALA NA POLICJĘ, ŻE CHCE SIE JUZ TERAZ ZABIĆ.
Miałem w środku nocy wizyte i długą rozmowę z policją, było to dla mnie Uber ciężkie, gdyż byłem na ketrelu i miałem problem sklecić jakoś porządnie zdanie, zostałem wyrwany ze snu NA GODZINE, zaspałem przez to do pracy i zebrałem potrójny #!$%@?, cala ta akcja BYLA BEZ SENSU, GDYZ PODJALEM JUZ LECZENIE CO PISALEM DALEJ, TEGO JUZ NIE RACZYL PRZEKAZAĆ.
Screeny były wysłane wczoraj, posty były sprzed podjęcia leczenia.
Kończę w związku z tym pisanie na tagu #probujewyjscnaprosta
CALA TA SYTUACJA SPOWODOWALA, ZE JESTEM W PUNKCIE WYJSCIA, TYDZIEN PRACY NAD SOBA POSZEDL SIE #!$%@?Ć.
Nie chciałem rano pisać, bo targały mną emocje, musiałem cały dzień się uspokajac i zebrać myśli, żeby pomyśleć co dalej.
ROZUMIEM CZUJNOSC, ALE SPRAWDZAJCIE AKTYWNOSC UZYTKOWNIKA, ZANIM KOMUS ZROBICIE PROBLEMY. Teraz całe osiedle dowiedziało się, że się leczę psychiatrycznie, widzieli policję i będą na nas inaczej patrzeć, szczególnie, że mam dzieci. Byle kłótnia z żoną i mogą mi je #!$%@? zabrać albo mnie zamknąć, bo notatka poszła.

Nasram teraz tagów, żeby dotarło do jak największej ilości osób.
#psychiatria #psychologia #oswiadczenie #pomyslzanimcoszrobisz #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 31
@Fafnucek Po drugie, jestem zdania, że jak ktoś chce się zabić to nie należy się #!$%@?, bo gdybym NAWET CHCIAL ALE AKTUALNIE NIE CHCE, to po #!$%@? to utrudniać? Życie przeżyjesz za taką osobę? Pomożesz jej w terapii, finansowo, czy #!$%@? wie w czym jeszcze? Nie, wyślesz informacje na policję, wywleka za szmaty przymusowo do wariatkowa i taki będzie finał, że zamiast dać komuś zrobić to co chce, skazesz go możliwe że
@will_I_aint nie, nie pasta. Co chwilę ktoś pisze, że chce się zabić, ale do nich policja nie jeździ. Ja tu opisywałem bez ściemy jak było ze mną źle i jak brałem się i jak się czuje podczas leczenia. Może kogoś by to skłoniło do przełamania się i pójścia na terapię? Takie prosto z serca, bez ściemy i kołczowego #!$%@?, lub "ogarnij się". Mnie takie coś przekonalo, dlatego poszedłem, bo ktoś opisał realnie
@Fafnucek Odjebywalem, zwyzywalem typa, bo zastawił mi celowo wjazd do garażu, to się oburzył i zrobił inbe na całe osiedle, że mogłem grzeczniej. Bo #!$%@? sobie stanął na wjeździe do mojej hali bo "miejsc nie było" były, po za osiedlem. No i już znany jestem.
@Pawelczi: mialem na mysli ze ktos opisywal podobny donos, interwencje policji , przypau z tym zwiazany itd wiec to nie pierwszy raz ... moze pomysl o nowym koncie I loguj sie przez tor wobec tego jesli czujesz taka potrzebe ¯\_(ツ)_/¯
@Pawelczi: Nie przejmuj się tak tym co ludzie sobie uroją, bo roić sobie będą tak czy siak. Plotkowanie to jest niestety brzydkie hobby w naszym kraju tego nie przeskoczysz. Uczęszczaj na terapię, dalej pracuj nad sobą wpisy możesz robić, a nawet powinieneś, bo kontakt z ludźmi jest potrzebny. Ludzie się przejmują głównie rachunkami, tym co zjedzą na obiad i nie wiele więcej. Trzymaj się tam, odeśpij jak będziesz mieć chwilę czasu,
OZNAJMIAM, ZE #!$%@? DALEJ ODPISYWAC NA DURNE KOMENTARZE, GOWNOBURZA NIECH SIE KRECI SAMA. NIE ODPISUJCIE, NIE OZNACZAJCIE, BO OSRAM TO PO CALOSCI.
Zgłaszanie czegoś takiego to zwykle reperowanie sobie ego kosztem czyjejś tragedii/problemów.
Jak ktoś chce realnie pomoc, to można napisać na PW, nie wiem, pogadać, polecić terapeutę w okolicy, spłacić kredyty, wysłać laurkę. Z wieloma osobami rozmawiam, chciałem być otwarty dla szerszego grona, to była świadoma decyzja, że opisywałem tutaj moje
@SarahC Ja rozumiem, jakby to tyczyło się mnie, ale obudzone dzieci + wplatana żona w to + sąsiedzi to już przesadne combo. Idę spać, #!$%@? to. Nie będę tu odpisywał, PW mam odblokowane dla chętnych.