Wpis z mikrobloga

hipergamiczna bestia chyba wytypowała mnie na partnera albo byczka rozpłodowego, serio

laska lvl niższy o kilka niż ja pracuje w moim zespole jakoś szósty, ósmy tydzień (nasuwa się pytanie po #!$%@? mój #!$%@?ący się z prędkością hipersoniczną pracodawca zatrudnia nowych - ano, bo część mojego zespołu zdążyła osiągnąć prędkość ucieczkową i nie ma komu robić, a zanim to wszystko #!$%@? o grunt jeszcze chwilę potrwa, a w ogóle RN, prezes i akcjonariusze chyba jeszcze nie kumają że koniec jest blisko).

Przez ostatnie tygodnie to tak:

- standardowe w mojej obecności udaje turboulunga któremu trzeba włączyć przeglądarkę bo nie działa,
- zdążyła powiedzieć o WSZYSTKICH moich trzech pracbazowych garniturach że są twarzowe,
- zdążyła powiedzieć że mój prywatny laptop jest fajny, zadbany i widac że tu cytat "lubie dbać o tego wielkiego bydlaka" (inb4 po co mi prywatny laptop w pracbazie - przez blisko tydzień Legalis stał rozkraczony bo Makafi uznał że to źródło zagłady i wirusów i blokował a IT albo już się z tego tonącego okrętu ewakuowało albo ma to wszystko w dupie i nie wysyła wsparcia, a na czymś muszę #!$%@? pracować bo jestem #!$%@?),
- uśmiecha się do mnie, gdy do innych samczyków nie, a wszelkie zbliżające się do mnie różowe traktuje jak wroga, nawet panią Honoratkę z kadr co ma lvl over 9000 i przeżyła wszystkie nieszczęścia trawiące mojego pracodawcę, chyba łącznie z niemieckim zarządem okupacyjnym w 1939,
- ociera się, przytula na przywitanie, ja idzie poplotkować z koleżanką co ma biurko koło mnie to wypina w moją stronę swój płaski tyłek w lewisach (na szczęście nie pierdzi w tym czasie, chyba),
- ostatnio w czasie przerwy lanczowej (spędzanej w kantynie, gdzie obsługa baru dawno odeszła i ostały się tylko stoliki i krzesełka i się #!$%@? co kto z domu przyniósł, jak jakieś zwierzęta) jak siedzieliśmy we troje (ja, koleżanka z biurka obok, hipergamiczna bestia) to bestia powiedziała do tej koleżanki że tu cytat "jakby miała chłopa, to juz by chciała dziecko, a najdalej w przyszłym roku" i się mi spojrzała tak głęboko w oczy wzrokiem asasyna co wie że #!$%@? ofiarę ale tylko myśli jak.

help me

#przegryw #zwiazki #trustory #niecoolstory #logikarozowychpaskow bo to ostatnie było creepy
  • 9