Wpis z mikrobloga

Jutro do pracy przychodzę w bluzie i w długich spodniach. Pomimo że dzisiaj nie jest jakoś rewelacyjnie ciepło to jestem zmuszony siedzieć w pokoju gdzie klimatyzacja jest ustawiona na niską temperaturę przez gościa któremu jest ciągle ciepło. Nic nie zdają się prośby o to aby ta temperatura była jakoś sensownie dobierana do panujących temperatur. Jutro będzie trochę zimniej w porównaniu do jutrzejszego dnia więc #!$%@? ta klimę na najzimniej jak można z turbodmuchanien i czekam na komentarz tego gościa.
#pracbaza
  • 7
Nic nie zdają się prośby o to aby ta temperatura była jakoś sensownie dobierana do panujących temperatur.


@Reverb: Nie ma opcji żeby się jakoś dogadać na zasadzie dwa dni ustawiamy klimę pod jedną osobę, dwa pod drugą osobę? (czy jakoś w ten sposób)
@Reverb nie znam specyfiki waszej pracy i tego, czy obowiązuje Was jakiś dress code, w związku z tym nie powiem Ci jak masz do niego podchodzić. Proponowalabym ostrożnie i nie od tyłu, bo może jak koń kopnąć ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak serio to spróbuj z nim porozmawiać normalnie. może uda się Wam wypracować jakiś kompromis, np. że klima ma być zawsze ustawiona na 20 stopni czy
@stefan_pmp: @Wakun: @Dorciqch: @1001001: @Dorciqch: Rozpocząłem juz wojnę. Klimatyzacja chodzi na 16scie stopni z turbo. Juz chciał wyłączać ale powiedziałem ze jest mi dzisiaj bardzo gorąco. Jutro gruba bluza i jechana dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak a propo. Nie raz prosiłem grzecznie czy może lepiej ustawiać ta klimę i po 3 miesiącach z ciągłymi prośbami będę walczył ich bronią.