Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jak w 2019 cywilizowany człowiek może zjeść coś takiego jak rosół? Pokażcie mi gdzie na tym świecie normalni (to oczywiście żart, oni nie są normalni) ludzie jedzą rosół? Ja wiem gdzie. U was #!$%@? na wsiach. Nigdy #!$%@? żadnej normalnej zupy nie jedliście tylko wasze matki typowe Jadwigi lv over 70 wychodzą rano, biorą najgorszego, najbardziej #!$%@? kurczaka bo lepszych szkoda, jadą do jedynego sklepu na tej waszej #!$%@? wsi i kupują najtansze warzywa, #!$%@?ą to do gara, dają makaron i wlewają na talerze udając że to zupa. Ta zupa to taka sraka że w cywilizowanym świecie została sprowadzona do formy kostki która po wrzuceniu do wody daje BAZĘ do zrobienia z tego normalnej zupy ale robactwo któremu nikt nigdy nie pokazał normalnego jedzenia to #!$%@? i jeszcze się #!$%@? cieszy. Ja #!$%@?, normalny człowiek to zje sobie taki np. barszcz. Klasyczny, smaczny i ma wiele odmian. Można go nawet spożywać w formie napoju i popijać pasujące smakiem jedzenie. Albo pomidorowa, łatwa w przygotowaniu i nieskomplikowana ale ma tyle odmian i tak łatwą ją modyfikowąć że każda pojedyńcza jest świetna i indywidualna. Taka że czuć w niej rękę i serce kucharza. Od kucharza też dużo zależy, zupa kucharza jest lepsza lub gorsza zależnie od jego umiejętności. Ale kucharz gotujący rosół? Patrzcie, #!$%@?łem kurę i warzywa do gara z wodą i wylałem na talerze, patrzcie jaki ze mnie #!$%@? wielki kucharz. Ale wracając do dobrych zup, jedliście kiedyś żurek? Normalna zupa, smaczna, można ją przyrządzić na wiele sposobów. Te robaki rosołoluby czują że jest lepsza u dlatego jedzą ją tylko raz do roku, na wielkanoc albo inne święto. Bo oni jedliby ją częściej ale są za biedni. Zresztą jaki #!$%@? człowiek który ma jakiekolwiek pieniądze jadłby #!$%@? rosół? Albo ramen. Arcydzieło z japoni. Setki odmian i wszystkie dobre. Kombinacja różnorodnych smaków uzyskana przez połączenie wielu składników. To jest taki #!$%@? wśród zup że są różne techniki jej jedzenie. Czaicie? Różne sposoby jedzenia zupy by uzyskać inny efekt. A rosół? Bierzesz łyżke i wlewasz w siebie to gówno bez smaku, bez uczuć, bez mózgu bo człowiek rozumny tego nie tknie. Ulubiona zupa polaków #!$%@? wstyd na cały świat. Każdy kraj ma swoje unikalne zupy i każda jest inna a w polsce? Tłuszcz z kury z wodą.
Taguje #pasta dla zasięgu ale #taka prawda bo to #podzupa #klubszkalowaniarosolu #bekazpodludzi #patologiazewsi #bieda #gowno
  • 14
@Yuutsu: Nie zesraj się. Spinasz dupsko, jakby Ci starego #!$%@?.

tldr dla tych, którym nie chce się czytać tego gówna:
OMUJBORZE, JAK KTOKOLWIEK MOŻE LUBIĆ INNĄ ZUPĘ, NIŻ JA? PRZECIEŻ TO TRZEBA BYĆ NAJWIĘKSZYM PODLUDZIEM, BO TYLKO JA TU MAM RACJĘ!!!!!!!!!!
@BepKororoti: jakakolwiek zupa zrobionym makaronem > gównozupa jaką jest rosół
@SynagogaSzatana: rosół to gówno, nigdzie się tak nie jada.
W polszy ta zupa urosła do rangi potrawy narodowej, wszędzie indziej to jest po prostu półprodukt do innych zup/dań.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kieres: Taka rada ode mnie - pogódźcie się z tym, że nie zawsze wasz gust będzie pokrywał się z większością. Trzeba być niezłym frustratem żeby #!$%@?ć się o takie nic nie znaczące gówno, bo to naprawdę niczego do dyskusji nie wnosi. Każdy je to co mu się podoba i #!$%@? komu do tego.
Dokładnie to samo można zobaczyć, jak ktoś na wykopie ośmieli się powiedzieć, że nie lubi majonezu Kieleckiego albo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kieres: chyba nigdy nie jadłeś czegoś, co obok rosołu stało, tylko #!$%@? kostki glutaminianu sodu z tłuszczem z kury tylko. Dobry kurak, indyk lub kość wołowa, dużo warzyw, natka pietruszki, lubczyk, cebula spalona na wungiel i makaron który sam zagniatałeś - jak taki zjesz to dopiero będziesz miał prawo się wypowiadać
Ale wtedy serce zabroni Ci powiedzieć źle o rosole