Wpis z mikrobloga

Xiaomi Mi 9t - UNBOXING i PIERWSZE WRAŻENIA
No i przyszedł( ͡° ͜ʖ ͡°) Zobaczcie jak wygląda i co jest w pudełku

Xiaomi Mi 9t

Kupiony na Gearbest w wersji 6/128GB, niestety jeszcze przed ostatnim obniżkami, ale trudno się mówi ... Teraz jest w super cenie tylko 297.99$ [1150zł] z kodem: HYPERGADGET11

Paczka szła dokładnie 16 dni, przesyłką Priority Line [DHL] przez Niemcy, oczywiście bez VAT( ͡° ͜ʖ ͡°) Pudełko z telefonem było dobrze zabezpieczone.

Samo pudełko nie robi wielkiego wrażenia, jest zwyczajne. Mój poprzedni Axon 7 był zapakowany w pudełko wyglądające bardziej elegancko i premium.

W pudełku znajdziemy:
- telefon
- twarde etui
- ładowarkę EU
- kabel USB-C
- kluczyk do tacki SIM
- instrukcję

Na samej górze w osobnym kartoniku jest sciemnoszary case, kluczyk i instrukcje. Case dobrze pasuje na telefon, jest z twardego plastiku, dość dobrze wygląda i chroni.
Poniżej w pudełku znajdziemy telefon. Jest zabezpieczony przezroczystą folią, bez żadnych napisów czy grafik.
Na dnie pudełka umieszczono szybką ładowarkę i kabel USB-C.

Pierwsze wrażenia są bardzo dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Telefon wygląda swietnie. Wybrałem kolor czarny, który ma imitujące karbon szklane plecki. Ma też czerwone elementy [oczko aparatu, przycisk on/off i podswietlenie kamery selfie], które bardzo mi się podobają. Wielkie wrażenie robi przód telefonu po włączeniu. Mamy niczym nieograniczoną przestrzeń, tylko czysty duzy ekran bez żadnych wcięć. Ekran [AMOLED 6.39cala] jest świetny, czytelny, jasny.

Bajerem jest oczywiście wysuwana kamera selfie. Jest podswietlana na czerwono, robi wrażenie( ͡° ͜ʖ ͡°) Wysuwa się dość szybko.

Czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran jest zadziwiająco dokładny i szybki. Bez probolemu odblokowuje telefon. Podswietlenie ekranu przy przycisnięciu palca też jest bardzo efektowne

Wielkość telefonu jest dla mnie optymalna, nie jest za duży. Mi9t ma prawie 1cal więcej niż mój Axon 7, ale gabarytowo jest tylko minimalnie większy.

Co do wydajności, szybkości działania czy aparatu jeszcze za wcześnie na konkretnej wnioski. Ale wygląda to bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę się pobawiłem i pocykałem fotek.

Teraz testy i użytkowanie, bo to będzie
mój główny telefon( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wkrótce szersza recenzja.

Jak macie jakieś pytania zapraszam.

#gearbest #xiaomi #mi9 #mi9t #sebeksspoleca #itemyzchin

Pobierz sebekss - Xiaomi Mi 9t - UNBOXING i PIERWSZE WRAŻENIA 
No i przyszedł( ͡° ͜ʖ ͡°) Zob...
źródło: comment_KHP0GYeV6pfgsc3nS29FVX54rD2NtV3z.jpg
  • 55
@sebekss: Teraz znowu mnie kusi go kupić :|
A z drugiej strony jakby tak poczekać na Mi9T Pro... ale potencjalnie będę tak czekał i czekał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sebekss mam od dwóch tygodni i jest zajebisty. Bateria, wydajność, zdjęcia super. A jak ktoś chce jeszcze lepsze zdjęcia to gcam i już naprawdę jest top. Miałem ostatnio a50 i nie ma startu do mi9t. Aparat już zupełnie gorzej wypada. Największą wadę jaką odkryłem na urlopie to niestety w okularach z polaryzacją ekran jest zielony.
@2xTheTap__ miałem a50 teraz mam mi9t i powiem Ci, że możesz żałować. Zero zacinki, bateria jeszcze leszpa niż w a50 no i aparat mistrzostwo świata (w porównaniu do a50). A po zainstalowaniu gcam już miazga.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sebekss: jaka jest jakość zdjęć i wierność kolorów? Czy jest dużo fajnych ustawień? Można się trochę pobawić? Pytam o kamerę tylnią głównie