Wpis z mikrobloga

Dziewczyna w moim wieku KOCHA seks. A najgorsze jest to, że nie ma w tym kompletnie nic dziwnego, szokującego, czy skandalicznego. Szokujące jest to, że mam 24 lata i nawet się nie całowałem, a o reszcie nie będę nawet wspominał...
Życie jest fajne
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels #depresja #seks #tinder #gowowpis
hauser15 - Dziewczyna w moim wieku KOCHA seks. A najgorsze jest to, że nie ma w tym k...

źródło: comment_RicRpDXRrU1u0LF5R41EL8l5fAmMKnLh.jpg

Pobierz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hauser15: chyba za duże masz ciśnienie na wielką miłość, im bardziej na to ciśniesz tym bardziej się rozczarujesz. Spotkaj się z nią z nastawieniem że nic z tego nie będzie potraktuje jak kolegę to bedziesz miał luz a wtedy naprawdę jest duo łatwiej że wszystkim od gadki po dymanie
@hauser15 Mordo, opowiem Ci jaką miałem wczoraj historię. W bloku którym mieszkam jakieś wolontariuszki zbierały hajs na dzieci z Afryki. Do mnie zapukała taka 6/10, jakieś 21yo. Nawija jak nakręcona przez 5 minut o głosujących murzynach, ale jako że jestem przeciwny takim akcjom to słuchałem jej z szelmowskim uśmiechem na ustach, tak aby wiedziała, że pomimo że na nią patrzę i słucham to chyba myślę o czymś innym. W końcu nie wytrzymała