Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Hej Mirki w związkach, mam pytanie. Czy Wy rozmawiacie ze swoimi dziewczynami o uczuciach i o tym co myślicie? Mam na myśli rozmowy o tym, że np. czujecie, że nie jesteście wystarczająco doceniani, jesteście zazdrośni o kogoś albo po prostu jesteście olewani? Wydaje mi się, że to w niczym nie pomoże tylko jeszcze mnie wyśmieje albo coś. Myślicie, że warto? Jak o tym rozmawiać albo co innego proponujecie?
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem
  • 26
@deadecho: To ci się źle wydaje, jak jej nie powiesz, że coś robi źle, to będzie przekonana, że robi to dobrze, takie to trudne? I pamiętaj, że to działa w dwie strony.
A jak będziesz siedział i dusił w sobie małe urazy w dużej liczbie, to w końcu się to przeleje i będziesz rzygał wyrzutami że to nie tak, tamto nie tak, rozmowa nie boli.
@deadecho mój niebieski wszystko w sobie dusi i dopiero jak odpowiednio go sprowokuje to zaczyna mówić co mu leży na sercu i okazuje się że są to jakieś błachostki sprzed kilku miesięcy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@deadecho: a jak można być w dorosłym związku i tego nie robić? Mireczku to jest podstawa inaczej zbieracie w sobie wszystkie te rzeczy które Was wkurzają i za poł roku wybuchnie wielka awantura o pierdoły sprzed 3 miesięcy xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deadecho: ja regularnie zadaje takie pytania ¯\_(ツ)_/¯ Myślę, że to całkowicie normalne i warto to robić. Wiem wtedy co naprawić i jak postępować aby go nie ranić.
W żadnym wypadku nie robię wtedy żadnych awantur, ale wspólnie rozwiązujemy problem ()