Wpis z mikrobloga

#perfumy
Odebrałem właśnie paczuchę od @kamil-gatarczyk (dzięki za szybką przesyłkę!), w której znalazłem m.in. Zara Tobasco Collection Rich Warm Addactive.
Kamil wspomniał, że to zapach w stylu Tobacco Vanille. Ja raczej powiedziałbym, że to bardzo dalekie nawiązanie do TF TV.
Zapach jest zdecydowanie bardziej słodki, miodowy, doprawiony dobrze wyczuwalnym kokosem.
Tytoń jest podany zupełnie inaczej, czuć go, ale nie w tak naturalny sposób, jak u Tomka.
W Tomku czuje taki tytoń, jak wchodząc do sklepu z cygarami, wybierając cygaro za nieco więcej niż 30zł.

Zapach jest przyjemny, myślę, że może się podobać, ja dzisiaj testuję go globalnie. Niestety osoby, które przeważnie podpytuję o oceny są na urlopie ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Na razie z ocenami się wstrzymuję, ale po pierwszych 30 minutach, nadal czuję go na sobie, co jest dobrym znakiem.
  • 7
@switspl:
Daleko mu do TF TV, ale nie zmienia to faktu, że RWA jest bardzo fajnym zapachem, musiałem siostrze odlać 30ml, bo ona jest fanką wanilii i oczy jej się zaświeciły jak powąchała ;)

Ja nie wyobrażam używać w obecną porę roku ;) Ale rozumiem, testy ;) Ja go używałem w zimę, na mnie parametry ma rewelacyjne, projekcją bardzo długa, tak samo trwałość. Na koszulce trzymał mi się się przez kilka
@WujekAtom: niestety zmieniam koszulki/koszule częściej niż po kilku dniach ;). Ale faktem jest, że niektóre zapachy czuć na ciuchach jeszcze podczas wrzucania ich do pralki (chociażby A*Men, la yuqawam, Joop! Homme). W tej cenie, wygląda na to, że to bardzo przyzwoity zapach.
@switspl:
Zrobiłem kiedyś miksa Zara RWA + Avon Grand Canyon [ klon Terre ], w proporcji 1:5, żeby odsłodzić Zarę i dodać świeżości, mieszanka wyszła fajna, nie jest tak słodkie w otwarciu, czuć lekko cytrusy, ale po godzinie RWA zabija wszystko jak Roundap i wychodzi zarowa kokosowa wanilia ;) Taki to mocarz ;)

@kamil-gatarczyk:
Prawda, RWA ma najmocniejsze parametry z tych co sprawdzałem, ale:
- Zara 9.0 ma bardzo dobre
@WujekAtom: Wiesz kto się tłumaczy, nie? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ale też myślę, że fajnie byłoby to z czymś z mieszać, żeby było bardziej noszalne, bo faktycznie teraz, to killer :).