Wpis z mikrobloga

Żeby nie zaśmiecać wpisu o Lime -50 % taniej przez 4 miesiace - stworzyłem osobny wpis bo do tego jest potrzebna karta n26 a jest ona przezroczysta, więc ciekawa opcja :D

Czym jest n26?

Rachunek w euro, prowadzony przez licencjonowany w Niemczech bank
Środki objęte są więc objęte gwarancją niemieckiego odpowiednika Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do 100.000 euro.
N26 rozwija się - ostatnio wszedł na rynek amerykański.

Konto N26
- darmowe otwarcie i prowadzenie rachunku.
- wydanie karty jest za darmo - standardowa dostawa 2 tygodnie (kurier to 25€ więc nie korzystajcie)
- obsługa karty darmowa (nie trzeba płacić miesięcznie nic za nią)
- karta jest bardzo ładna - przezroczysta :-)
- w miesiącu masz 5 wypłat w strefie euro
- wypłata gotówki np. w Polsce z bankomatu to prowizja 1.7 % dla banku
- płatności w strefie euro są bezpłatne, a poza nią przewalutowanie po dobrym kursie Mastercard
- obsługa Google Pay i Apple Pay
- darmowe przelewy SEPA czyli w euro

Jak założyć konto?

1.
- wchodzisz na n26.com
- wypełniasz po kolei dane imię i nazwisko (bez polskich znaków)
- adres bez polskich znaków np. Kościuszki 2 m. 1230 zapisz Kosciuszki 2/1230
- rezydencja - Poland
- ustalasz login, czyli email i hasło
- wpisujesz kod polecenia - jeśli możesz wpisz mój login skype z mojego profilu
Dostanę chyba jakiś bonus po tym jak wydasz 15 euro (za jednym razem, a nie łącznie w kilku płatnościach)

2. Następuje weryfikacja maila, a n26 spyta, czy chcecie kartę biznes - zaznaczasz NO bo chcesz PERSONAL

3. Kolejny krok to pytanie o dostarczenie karty - wybierz darmowy standardowa poczta bezpłatnie.

4. N26 poprosi Cię o określenie, jak będziesz chciał w przyszłości zasilać konto - bez znaczenia, można podać np. kartą
5. Teraz przeniesienie Cię do pobrania aplikacji na smartfona i kolejne kroki w apce:
- logujesz się mailem I hasłem nadanym wcześniej
- potwierdzasz adres wysyłki karty

6. Następnie przechodzisz do weryfikacji tożsamości:
- skan dowodu osobistego lub paszportu
- selfie
- jak kto woli drugą opcją jest wideo weryfikacja przez rozmowę z konsultantem po angielsku jak ktoś chce, ale też trzeba będzie pokazać dowód tożsamości

7. Ustalasz pin code w apce i skanowanie palca jesli chcesz.
8. Gotowe!

Aplikacje: Monese: n26 | n26 AppStore

#kodyodlubiekiedy #n26
Pobierz LubieKiedy - Żeby nie zaśmiecać wpisu o Lime -50 % taniej przez 4 miesiace - stworzył...
źródło: comment_EuhNEs09k2OfkPjiprj9jv1aHEJYiTOR.jpg
  • 13
@LubieKiedy a może umiesz udzielić mi informacji czemu karta nie działa w Google pay? Tj płatności internetowe niby, ale zbliżeniowe ni cholery nie chcą. Revolut działa, a N26 nie chce. Mam podstawową kartę, a ludzie twierdzą że mimo to ja dodają i działa.