•  

Żeby nie zaśmiecać wpisu o Lime -50 % taniej przez 4 miesiace - stworzyłem osobny wpis bo do tego jest potrzebna karta n26 a jest ona przezroczysta, więc ciekawa opcja :D

Czym jest n26?

Rachunek w euro, prowadzony przez licencjonowany w Niemczech bank

Środki objęte są więc objęte gwarancją niemieckiego odpowiednika Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do 100.000 euro.

N26 rozwija się - ostatnio wszedł na rynek amerykański.

Konto N26
    - darmowe otwarcie i prowadzenie rachunku.
    - wydanie karty jest za darmo - standardowa dostawa 2 tygodnie (kurier to 25€ więc nie korzystajcie)
    - obsługa karty darmowa (nie trzeba płacić miesięcznie nic za nią)
    - karta jest bardzo ładna - przezroczysta :-)
    - w miesiącu masz 5 wypłat w strefie euro
    - wypłata gotówki np. w Polsce z bankomatu to prowizja 1.7 % dla banku
    - płatności w strefie euro są bezpłatne, a poza nią przewalutowanie po dobrym kursie Mastercard
    - obsługa Google Pay i Apple Pay
    - darmowe przelewy SEPA czyli w euro

Jak założyć konto?

1.
    - wchodzisz na n26.com
    - wypełniasz po kolei dane imię i nazwisko (bez polskich znaków)
    - adres bez polskich znaków np. Kościuszki 2 m. 1230 zapisz Kosciuszki 2/1230
    - rezydencja - Poland
    - ustalasz login, czyli email i hasło
    - wpisujesz kod polecenia - jeśli możesz wpisz mój login skype z mojego profilu
    Dostanę chyba jakiś bonus po tym jak wydasz 15 euro (za jednym razem, a nie łącznie w kilku płatnościach)

2. Następuje weryfikacja maila, a n26 spyta, czy chcecie kartę biznes - zaznaczasz NO bo chcesz PERSONAL

3. Kolejny krok to pytanie o dostarczenie karty - wybierz darmowy standardowa poczta bezpłatnie.

4. N26 poprosi Cię o określenie, jak będziesz chciał w przyszłości zasilać konto - bez znaczenia, można podać np. kartą
    5. Teraz przeniesienie Cię do pobrania aplikacji na smartfona i kolejne kroki w apce:
    - logujesz się mailem I hasłem nadanym wcześniej
    - potwierdzasz adres wysyłki karty

6. Następnie przechodzisz do weryfikacji tożsamości:
    - skan dowodu osobistego lub paszportu
    - selfie
    - jak kto woli drugą opcją jest wideo weryfikacja przez rozmowę z konsultantem po angielsku jak ktoś chce, ale też trzeba będzie pokazać dowód tożsamości

7. Ustalasz pin code w apce i skanowanie palca jesli chcesz.
    8. Gotowe!

Aplikacje: Monese: n26 | n26 AppStore

#kodyodlubiekiedy #n26

źródło: images.ctfassets.net

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement