Wpis z mikrobloga

Według kilku źródeł Dybala nie chce przejść do United i woła o duży kontrakt plus 15 milionów za podpis dla agenta. Zarząd Juve z jakiegoś powodu stara się wymusić na nim obranie tego kierunku. Według samego Paulo lepszym kierunkiem dla niego miałoby być PSG, jednak nie słychać nic o żadnej ofercie z ich strony.

Mam wrażenie że Dybala to taki kolekcjoner mistrzostw jak Coman i boi się konfrontacji swojego WIELKIEGO TALENTU z realiami trudnej ligi i klubu w którym wymagano by od niego naprawdę wiele a samo pierwsze miejsce na koniec sezonu byłoby trudne do ugrania z uwagi na klasę rywali.

A pamiętam jak się cieszyłem gdy przychodził, że to będzie nowy Alex ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#plotkitransferowe #juventus #united
Pobierz Hypeman - Według kilku źródeł Dybala nie chce przejść do United i woła o duży kontrak...
źródło: comment_DnU7Z5zrodvTvHi94DAy0NmN0tR3KqvI.jpg
  • 15
@Hypeman: Plotki zaczęte przez jednego dziennikarza, który ma bardzo słabą renomę. Wyższe tiery dziennikarskie podają, że nie ma jeszcze ostatecznej decyzji Dziabały. Dzisiaj w Londynku Zdroju jest Edek na rozmowach z jego agentem.
@Hypeman: ja go troszkę rozumiem. Zamiana Włoch na Anglię, zwłaszcza dla kogoś z Argentyny to już wielki szok kulturowy. Do tego być może jednak woli grać w LM niż w LE, a jak jeszcze zobaczył co się stało z Pogbą, który 3 lata temu przeszedł i nic na tym nie zyskał, a teraz chce odejść, bo znowu będzie w LE, to ma jakieś tam obiekcje. Być może nie chce pracować z
Gość nie ma szybkości, dryblingu i ostatniego podania, nadaje się tylko na jedną i pół pozycji na boisku. Jak przychodził można było mieć nadzieję, że podszkoli prawa nogę i nie będzie mu służyć tylko do wstawania z łóżka. Hype na niego minął i dawno przestały być nazywany nowym Messim. Poza tym imo nie poradzi sobie w siłowej premiership bo wywraca się solidnie już na włoskich boiskach. Ale wymiana na lukaku to też
@smieszekjanek: bo odkąd przyszedł nie potrafił ustabilizować formy na poziomie talentu jakim dysponuje, ostatni rok to czas kompletnie do wymazania. Poza tym to gracz który słabo nadaje się do taktyki Sarriego - Maurizio woli silne dziewiątki a na fałszywego skrzydłowego Paweł jest zbyt wolny.

@jaqqu7: rozmowy mogą trwać nawet do ósmego sierpnia w Londynie ale co z tego jeżeli sam Paulo będzie stawał okoniem.

@hwo: do zespołu który od
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtaasp: powiedz kim zastąpimy Lukaku? Nastoletnim Rashfordem?

Bruno - jestem na tak ale nie kosztem lukaku bo co z tego że będą dobre akcje ale bez wykończenia? ¯(ツ)

Moim zdaniem okienko by się skonczyło idealnie,gdybyśmy pozyskali Bruno i zostawili Lukaku ew. zaopatrzyć się w doświadczoną 9 i powinno to wszystko grać :)
@sebson10: @arko123: wszystko kwestia wykorzystania możliwości zawodnika na rzecz drużyny. U Dybali podobała mi się praca, jak się cofał głębiej po piłkę w ważnych meczach, więc możliwości ma. W PSG mogłoby to ciekawie wyglądać, bo zostawałaby przestrzeń dla Kyliana i pewnie Neymara, ale chyba wolą na rok zostawić goleadora Cavaniego. United przede wszystkim chyba oddawać strzały z lepszych pozycji, a taka wymiana w tym raczej nie pomoże. Z kolei dla
Mnie się wydaje, że nie chciałbym iść do klubu który jest tragicznie zarządzany, trzeba mieć jakieś ambicje. Dybala ma tracić najlepsza lata na to by odbudowywać ManU? Bez sensu.


@hwo: przez chwilę myślałem że piszesz o psg