Wpis z mikrobloga

@sylwke3100 Jak robisz, że na dwutorowych i łączonych liniach pociągi Ci się nie blokują? Ja co i rusz muszę ręcznie sterować składami, co jest irytujące ()
@sylwke3100 Najczęściej przy światłach przy stacji, które puszczają w dwie strony. Dwa pociągi chcą wjechać i ustawiają się tak, że światła są czerwone w obu kierunkach. Można wtedy jeden cofnąć i zatrzymać na chwilę, ale jak ma się 100+ składów, to psuje zabawę.
@sylwke3100: O tu na przykład. Niebieska stacja. Pociąg z góry wjechał na rozjazd tak, że ten ze stacji nie może wyjechać, a tamten wjechać (°°


@goalie: Usuń te semafory bo one w tym miejscu nie powinny być. Zamiast tego wsadź od stacji semafor przedostatni (w kierunku jak do wyjazdu) w menu a przed rozjazdami od strony zajezdni ten ostatni (w
@sylwke3100 Nie wiem dlaczego, ale mnie openttd nigdy nie wciągnął.
W drugiej połowie lat 90 grałem do upadłego w Transport Tycoon Deluxe i uwielbiałem tą grę.
Ale zagrać dłużej w openttd jest ciężko...
Może się zestarzałem, albo openttd jest gorszy od oryginału...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwke3100: ja po wielu nieudanych próbach zbudowania kilku połączonych głównych linii towarowych, połączonych z mniejszymi odnogami do stacji transferowych, dałem sobie spokój XD Chyba niepotrzebnie próbowałem to robić według redditowych schematów.
Teraz jedynie czekam na implementację dodatku NotRoadTypes do patcha JGRP, dodającego wiele różnych rodzajów dróg i torowisk dla tramwajów żeby zagrać w OpenTTD jeszcze raz.
I może FIRS wspierający ten nowy limit co do ilości towarów jakie może przyjąć i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwke3100: też tak sądzę, zwłaszcza gdy korzysta się głównie z ciężarówek dostarczających towar do stacji. No po prostu za wolno to idzie na początku, a pociągi tylko stoją i czekają.
@sylwke3100: Mnie jakoś znudziło :( A nie umiem się wciągnać podczas rozkręcania wszystkiego od nowa.

@Dzyszla: Ja mam na odwrót, po jakimś czasie się nudzi, bo nie trzeba nic robić, a kasa i tak wpada ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja mam na odwrót, po jakimś czasie się nudzi, bo nie trzeba nic robić, a kasa i tak wpada ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@6569: U mnie zawsze jest coś do poprawy aczkolwiek nie ma już stresu bo nie da sie zbankrutować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@sylwke3100: też tak sądzę, zwłaszcza gdy korzysta się głównie z ciężarówek dostarczających towar do stacji. No po
@sylwke3100: mam ten sam problem co przy CKII czy innych mega rozbudowanych grach, za wydoki prog wejścia. Za dużo dostaję od startu ;_; I mi sie wszystko myli, za mało wychodzi i w ogóle bardziej się irytuję niż gram.