Gorące dyskusje ostatnie 12h

2 lata rozszerzania fizyki w liceum - check
    Półtora godziny pisania jej na maturze, by uzyskać finalnie bardzo dobry wynik - check
    Rok na polibudzie - check

A teraz zgadnijcie kto wlał kurwa wrzątku do plastikowego dzbanka z Pepco XD

odpowiedzi (61)

Mireczki słuchajcie tego ,
    Moja firma na wakacje zaplanowała dwu tygodniowy przestój z powodu remontów maszyn i powiedzieli nam pracownikom ze mamy sobie zaplanować w tym czasie urlop. Wszystko spoko, wypisałem sobie urlop i czekam na wymarzony odpoczynek, ale dzień przed urlopem zostałem wezwany do biura i usłyszałem ze nie mogę wybrać całego urlopu na ten czas bo firma będzie stratna jeśli bym się zwolnił... z niewiedzy podpisałem druczek o bezpłatny urlop i udałem się na odpoczynek ale zostałem uświadomiony ze jeśli mam 21 urlopu który mi przysługuje to mogę go sobie wziąć kiedy chce i jak chce wiec prośba mojej firmy o wzięcie bezpłatnego jest bezpodstawna. No nie powiem wkurzyłem się bo nie wiedziałem a oni to wykorzystali. W między czasie i tak planowałem zwolnienie a tak się stało ze podczas urlopu znalazłem fajna robotę i zdecydowałem się odejść co tez uczyniłem przynosząc wypowiedzenie zaraz po urlopie. Godzinę później zostałem wezwany do biura i usłyszałem ze (mając 5 dni urlopu do końca roku ) wykorzystałem za dużo urlopu na moj czas zatrudnienia i te godziny które mam za dużo ściągną mi z wypłaty XD oczywiście wszystko nagrywałem i mam dowód na to ze mówią ze ściągną mi z wypłaty ale nigdzie tego nie będziemy zapisywać. Co robić Mireczki ? Co byście zrobili w mojej sytuacji ? Kręcić Małysza ? #pracbaza #januszebiznesu pokaż całość

odpowiedzi (50)

Mirki, koleżanka z byłej szkoły chce się spotkać na piwo. Jak myślicie może tu o coś chodzić czy po prostu chce się tak o spotkać?
    #logikaniebieskichpaskow

odpowiedzi (51)