Wpis z mikrobloga

No i #!$%@? mi to generalnie daje, że morde mam 8/10 (póki zębów nie pokaże), jak cała reszta ciała jest 3/10. Niby mogłem poprawić to na siłce, ale to jest #!$%@? #!$%@?. Kiedyś ćwiczyłem mając 18/19 lvl, #!$%@?łem przez prawie 1.5 roku na siłowni. Mając 55kg wagi i prawie brak mięśni, zaczynałem od 18kg na klate bo więcej mnie zginało, na przysiad 16kg to było absolutne max. Byłem w to wkręcony bo mimo wszystko chciałem coś zdziałać, czytałem o treningach, dietach, odpowiedniej technice, mieliśmy pako z kolegami w piwnicy, zrzuciliśmy się po równo, byłoby wszystko git, ale oczywiście starzy mieli to w dupie. Do tego mówią mi na #!$%@? wydaje pieniądze wgl, to musiałem wtedy prosić ich żeby mi dali moje kieszonkowe na to. No i mi tylko #!$%@? potem, że po co mi jakieś diety itp. Szkoda tym #!$%@? sknerusom było trochę więcej pieniędzy wydać, zamiast mi pomóc, bo mój stary pijany musiał mieć pare stówek miesięcznie na browary i wóde. A matka staremu robiła jakieś specjalne dania na odchudzanie, a on potem się #!$%@?ł i ją wyzywał od #!$%@? i tak dalej... I jak to się skończyło? Tak, że po 1.5 roku ćwiczeń podnosiłem prawie 2x większe ciężary, ale nadal mniejsze od przeciętnego faceta, tj. waga skoczyła do 63kg, 35kg na klate na serie, 8kg na bica, 28kg przysiady... i #!$%@? #!$%@? mnie strzelił, że aż rzuciłem to w #!$%@?. 1.5 roku żeby mieć forme mniejszą niż Oskarek, który pije, ćpa, baluje i nigdy nie ćwiczył. To jest #!$%@? prawdziwa porażka genetyczna i życiowa...
#przegryw #silownia ##!$%@? #konserwatyzm #starypijany #biedaumyslowa
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GreatestLoser: Pokaż plan treningowy, dietę i badania krwi. Jeżeli jesteś względnie zdrowy to nie ma opcji żebyś zrobił tak #!$%@? przyrosty przy dobrym planie i nadwyzce kalorycznej.