Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (46)

 • avatar

  Tak mniejsze z rana naszło coś i podzielę się z wami. Nie ma według mnie większego raka niż wieczór panieński lub kawalerski. Co to jest w ogóle za marny zwyczaj? Weź chodź najebiemy się, pójdziemy do klubu i będziemy macać dupeczki xD albo weź Kasia zamówimy Ci striptizera któremu będziesz mogła skoczyć na bolca ale to nie zdrada wiesz? Bo co wydarzyło się na panieńskim to na panieńskim zostaje xD

  Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

  #logikarozowychpaskow #rozowepaski #seks #seksy #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #malzenstwo
  pokaż całość

  odpowiedzi (95)

 • avatar

  Dobra Wykopowicze, wiem (albo wierze w to), że cześć z Was to naprawdę kreatywni i inteligentni ludzie :) do tych kieruje swoj wpis. Już wkrótce otwieramy bistro w Gdyni i jak na małżeństwo z dużym stażem przystało, nie potrafimy dojść do konsensusu jeśli chodzi o nazwę. Mamy już jakiś zalążek, ale mamy kilka „ale” :)
  Po krotce: serwować będziemy domowe jedzonko, wystrój biało-drewniany (bo tak sobie wymyśliłam i już), lokalizacja jak wspomniałam w Gdyni. Nazwa ma być raczej krótka i zawierać słowo „bistro”.
  I tu prosimy Was o pomoc.
  A żeby nie było za darmo, to małe #rozdajo dla tego, którego nazwa spodoba nam się najbardziej (nawet jeśli nie zostanie użyta) - wysyłam 200 zł na konto :) + jeśli Ci po drodze do Gdyni karmie za darmo zupa i daniem głównym raz dziennie przez dwa tygodnie :)
  Nie wiem jaki odzew będzie miał wpis, ale zakładając niewielki, najfajniejsza nazwę wybierzemy we wtorek (20.08) rano :)
  #popielniczkagotuje
  #gastronomia
  #gdynia
  I trochę #gotujzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (325)