Wpis z mikrobloga

Czyli inaczej mix w stylu mleko-gówno-truskawki , ale podziw za to że komuś się chciało


Pytanie po co ?


@nicniezgrublem: @bolagcebulag: @Dezynwoltura: Terminal linuksowy o niezwykle niskim poborze mocy. Po za tym możliwość konwertowania dokumentów bezpośrednio na kindle (wliczając w to np dokumenty zapisane w markdown), dodanie niestandardowej formy uploadu książek (np sftp), skryptowanie kindle (jakbyś chciał go wykorzystać jako ekran z informacjami na biurko - znowu o bardzo
@Kryspin013 to że obudowa od kindle paperwhite jest za cienka żeby normalny model raspberry się zmieścił , ale pi zero przecież wystarczy na taki ekran z informacjami , ale przecież napisałem zrozumiale to co pan opowiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to że obudowa od kindle paperwhite jest za cienka żeby normalny model raspberry

ale przecież napisałem zrozumiale to co pan opowiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bolagcebulag: ale po jaką cholerę ty chcesz tam raspberry pi wkładać? ¯\( ͡° ʖ̯ ͡°)
On to na kindle'u zainstalował bez modyfikacji hardware XD


@bolagcebulag: No, to by był mega #!$%@? pomysł. Nie wiem czemu w ogóle pomyślałem, że ktoś mógłby w ogóle tak chcieć zrobić xD Pomijam już kwestię, że pewnie musiałby ręcznie rozszyfrować i stworzyć sprzętowy sterownik do ekranu xD
@bolagcebulag:

Nie wiem czemu w ogóle pomyślałem


* pomyślałeś

to wkońcu to jest na raspberry czy na płycie głównej kindla zainstalowane bo pogubiłem się


Coś ty dzisiaj ciężko myślisz. Oczywiście, że na hardware kindle. Jeśli nie zrozumiałeś mojego komentarza wyżej to wkładanie tam rasbperry pi wymagałoby ogromen ilości #!$%@? się ze sprzętem, żeby to w ogóle zadziałało. Po za tym we wszystkich kindlach oryginalnie siedzi jajko linux-a.