Wpis z mikrobloga

Pamiętacie o #badylek ? Nie widziałem go trzy tygodnie, dlatego nie było żadnych wpisów (urlop). Przez ten czas musiał sobie radzić sam, bez podlewania, odchwaszczania, zasilania nawozem itp, itd. Poradził sobie bardzo dobrze. Dziś wygląda tak. W komentarzu pierwszy znaleziony owoc. Nie wiem dlaczego, ale ten główny "badylek" raczej nie jest zainteresowany rośnięciem dalej. Prawie cała energia poszła w te boczne odrosty i to właśnie tam pojawił się pierwszy owoc.

#chili #chilihead #papryka #papryczki #chili #ogrod #ogrodnctwo #slonce #warzywa
chuckd - Pamiętacie o #badylek ? Nie widziałem go trzy tygodnie, dlatego nie było żad...

źródło: comment_mZKTYZlCRD22oNzo5tmHB60B5lYKYgmm.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chuckd: kurła a u mnie liście rosną jak #!$%@? a nawet jednego kwiatka nie było. Trzeba im zacząć młode listki urywac żeby zaczęły kwitnąć? Habanero różne kolory mam
@gobi12: Ja na owoce nie liczę, bo te odrosty to ma takie wiotkie bardzo i ta papryka jest taka dość mocno miniaturowa, ale... fakt, zaowocował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chuckd: Obserwuję losy badylka od początku i serdecznie trzymam kciuki za chłopa. Papryka choć bywa kapryśna, to ostatecznie jest bardzo waleczna. Sam zachęcony tym co widziałem po cięciu, kilka dosłownie skatowałem, a one rosną i owocują - jeszcze będzie o nich mowa... A u Ciebie wartościowe owoce będą na pewno ;)