Wpis z mikrobloga

1. Sparodiuj mszę, notorycznie obrażaj papieża i Jezusa w teatrze, zawieś #!$%@? na krzyżu, mów że wszyscy księża to pedofile, parodiuj Matkę Boską, sprzedawaj cipkomaryjki, przerabiaj na tęczowe Orła Białego i znak Polski Walczącej, wyzywaj innych od katotalibanu i faszystów, przeszkadzaj we mszach i prowokuj, szczuj na Kościół i religię przez lata, patrz jak fanatycy atakują fizycznie księży, jak we Wrocławiu czy Szczecinie i wzruszaj ramionami

2. Usłysz w odpowiedzi, że jesteś zarazą

3. Płoń z oburzenia, bo tak strasznie obrażono

#nalewoodrozumu #lgbt #4konserwy #neuropa
  • 50
@Holenderski_Ser:
Agresorem jest kościół i ma pretensje, że osóby LGBT mu się odgryzają. Nawet nie można powiedzieć, że obrażają a tylko robią kontrowersyjne obrazki. Straszny to atak.
Żadna oficjalna organizacja walcząca o prawa LGBT nie robi tych akcji, tylko randomowi ludzie.
Władza kościelna za to oficjalnie potępia grupę niewinnych ludzi i nazywa ich zarazą. Zachęca też swoich wiernych do walki z LGBT i pocgwala akty agresji. Razem z władzą i różnymi
@Holenderski_Ser

Nikt nie sparodiował mszy :)

https://natemat.pl/275497,kim-jest-szymon-niemiec-odprawial-nabozenstwo-ekumeniczne-dla-lgbt

Szymon Niemiec sam ostro odcina się od Kościoła katolickiego. "Chciałbym głęboko zaprotestować przeciwko łączeniu mnie z Kościołem Rzymskokatolickim. Jako kapłan Zjednoczonego Ekumenicznego Kościoła Katolickiego (United Ecumenical Catholic Church) po raz kolejny przypominam, że bycie księdzem nie jest równoznaczne z przynależnością do dominującej w Polsce religii rzymskokatolickie" – pisze na FB. 


Nie macie monopolu na religię w Polsce. Pogódź się z tym.
@SzybkieSondy: Obiektywnie patrząc, to uważam, że wojna z LGBT to genialny PRowy zabieg PiS i Kościoła, żeby odwrócić uwagę od problemu ukrywania pedofilii w KK. Lepiej się chyba nie dało wybielić i teraz PiS ma Kościół w kieszeni. Oni to się dużo akurat nauczyli przez ostatnie lata. Szkoda, że społeczeństwo takie głupie, że łyka to zamiast się skupić na rzeczach, które ich dotyczą.
@insomnia_ Tak. To wszystko składa się na obraz tych ludzi. Skoro uwielbia ie wciągać kościół na listę organizacji pedofilskich bo paru księży, to dla mnie każdy że środowiska lgbt jest taki sam. Tak jak wy przykładacie miarę do wszystkich tak ja omijam was na ulicach szerokim łukiem bo zwyczajnie się was brzydze. Nie za to co robicie w łóżkach a za wasze działania.