•  

  Prawdziwy Meksyk, to Meksyk pod Biedronką i Zodiakiem. Pedro biegający po rowach. Opalający Jajora ze szlugów i rąbiący drzewko za 2 dychy. Poranny gniot pod sranie, gdy biega przy torach z piwerkiem, po ktore stał już przed otwarciem.
  Prawdziwy Czarny to tołdi Kononowicza, a nie marionetka reżyserów.
  Co te Srawki zrobili z tym Menelem.
  #kononowicz #freeandrzejjaroslawski #menel #toldi #patostreamy

  źródło: meksyk.jpg

  •  

   @Rychu_Bychu: XD jak szedł na to boisko z rana kopać a później tygodniowa kontuzja.

  •  

   @WsmietnikuNiby: Tylko kolegów do grania nigdy nie znalazł

   źródło: menelski hattrick.jpg

  •  

   @Rychu_Bychu oby wrócił Najebano. Na szczęście nie tak łatwo wyjść z nałogu

  •  

   @kortykanosa: Pewne rzeczy są oczywiste. Co ma wisieć nie utonie :)

  •  

   @Rychu_Bychu: wzorowa opuchnizna olkoholowa na ryju

   +: Vamiacz
  •  

   @Rychu_Bychu: Tak jak już pisałem, znalazł patent na swoje życie, wyrobił żółte papiery na swoją ułomność.
   (wczoraj bardzo to chwalił życie z żółtymi papierami ale opisywał- kolega mówi, kolega myśli itp)
   Cały teatrzyk polega na tym, że musi udawać przemianę bo wie, że jest pod obserwacją pracowników instytucji, które mu to przyznały. Tak dostaje rentę, nie odpowiada za bicie matki i inne wykroczenia i jest szczęśliwy ten drugi Tiger Bonzo- tylko matkożona robi za Kobrę.

  •  

   @ACE41: Całkiem możliwe, ale ta renta to raczej niska jest jak na takiego światowca

  •  

   @Rychu_Bychu: Renta rentą, tutaj chodzi o papier, że nie musi pracować tylko leżeć do góry brzuchem. Do tego dochodzi brak odpowiedzialności jako osoba niepełnosprawna intelektualnie, także wszystkie przewinienia schodzą.

  •  

   @Rychu_Bychu: robiący lajty, na których wpada 0 -3 donejty

  •  

   @Rychu_Bychu: Odkąd wytrzeźwiał jego filmy stały się dla mnie strasznie nudne, za to pijane gnioty spod torów oglądałem wszystkie i czasem były lepsze od majorowych śniadań, zwłaszcza komentarze. Niemniej dobrze że zdrowie stało się dla niego ważniejsze od jakości filmów.

  •  

   @Allbis zgadzam się w 100% nudny jest jak flaki z olejem dlatego rzadko go oglądam ale jednak życzę mu żeby wytrwał i nie wrócił do chlania.

   +: Allbis
  •  

   @ACE41: z tą jego rentą to jeden wielki bałach, pewnie mu piarowcy podpowiedzieli żeby gadał takie bzdury. Jaką on może mieć rentę, jak on pewnie nigdy nigdzie legalnie nie pracował? Zusowskiej na pewno nie, chyba że socjalną, ale to są jakieś grosze.
   Zresztą na chlanie renty nie dają. Za robotę by się wziął, a nie głupotami się zajmuje. Fizycznie zdrowy 43 letni koń.

  •  

   @dizel81: Matka mu załatwiła pewnie. Jest socjal dla niedorozwiniętych ludzi z żółtymi papierami, a wystarczy mieć chociaz pół roku odprowadzanych składek w swoim życiu. Tu nie chodzi o kwotę,a bezkarność w postaci tych dokumentów.

  •  

   @ACE41: dla mnie to jest kit wszystko, żółtych papierów nie dają tak bez powodu, musiałby coś porządnie na odwalać i wylądować
   w Choroszczy na jakiś czas. Tego się nie da ot tak "załatwić"
   Na zusowską rentę było 5 lat przepracowanych, przy socjalnej nie ma tego ograniczenia.
   Zresztą menel to kłamca, pewnie mówi że ma żółte papiery po to tylko żeby nie zarobić od "fanów" w mazak, że się będą bali bo ma żółte papiery. Za długo tego menela oglądam żeby mu w cokolwiek uwierzyć.

  •  

   @dizel81: Przecież mitomania kwalifikuje się jako odchylenie psychiczne i na tej podstawie można drążyć dalej. Definitywnie meksykano zdrowy intelektualnie nie jest. Nie wiesz też co z jego karta leczeń po pobytach w szpitalach. wyrywaniu kroplówek z ręki, chodzeniach po lekarzach itp. Być może dostał ultimatum od matki, że albo pójdzie siedzieć za znęcanie się nad nią albo papiery. On nie powiedział wprost, że ma żółty papier- opowiadał jak to jego kolega ma super życie z tym po ich wyrobieniu. Wiedział bardzo dużo szczegółowych informacji, jego odczucia itp. Wiadomo syndrom kolegi znaczy Andrzejewski. To ja wyciągnąłem takie wnioski, że zrobił te papiery i wszystko zaczęło mi się układać w całość.

  •  

   @ACE41: za takie rzeczy czy mitomanię nie dostaje się żółtych papierów, to nie jest takie proste. A co matka by zyskała jakby miał te papiery? Tylko by sobie pogorszyła sprawę bo w razie jakichś problemów z Jareczkiem nie bardzo byłoby co mu zrobić.
   Żeby mieć żółte papiery to trzeba się nachodzić dużo czasu po lekarzach i leczyć się na depresję czy inne zaburzenia u psychiatry, nikt ci z marszu nie da żółtych papierów, to jest długi proces i nie prosty. Jareczek głupiego ubezpieczenia nie miał, a nawet jakby miał to wątpię czy by mu się chciało chodzić co jakiś czas choćby do psychiatry żeby mieć jakąś historię choroby na podstawie której dostał by te żółte papiery. Także moim zdaniem to co gada to wszystko lipa.
   Moim zdaniem gada tak bo myśli że ktoś się go przestraszy i nie będzie musiał uciekać w razie co przed "fanami"

  •  

   @dizel81: Mitomania zostaje bardzo łatwo zdiagnozowana przy pierwszych wizytach u psychiatrów psychologów. Po tej niby śmiertelnej chorobie trzustki meksykano zachowywał się typowo jak po antydepresantach. Tego nie wiesz czy chodził po normalnych lekarzach czy po psychiatrach i orzecznikach. Mitomania to skrzywienie psychiczne, kwalifikujące się pod cięższe zaburzenia. W Polsce nie problem jest takie coś załatwić, znam wiele osób, które na złość pracodawcy szlli na zwolnienia, a potem uzyskiwali świadczenia rehabilitacyjne chociaż nic im nie dolegało. To jest Polska. Myślę, że w całym swoim nędznym życiu chociaż pół roku odprowadzania składek on ma.
   Powtarzam po raz kolejny, on nie gada, że ma żółte papiery- bardzo zachwalał swojego kolegę który je wyrobił.
   Mój wniosek - po pierwsze on nie ma kolegów, po drugie wiele chorych osób mówi, że kolega to, kolega tamto ,a tak naprawdę mówią o sobie.

  •  

   @ACE41: Antydepresanty jeśli brał to raczej po odstawieniu alko żeby zniwelować trochę skutki abstynencyjne.
   Zusowska renta tak jak pisałem to nie pół roku tylko w jego przypadku 5 lat przepracowane. Także zusowskiej na pewno by nie dostał. Zresztą myślisz że to tak szybko wszystko trwa?
   On do maja chlał więc na bank nic nie załatwiał bo miał wy.ebane. Teraz mamy sierpień, myślisz że ta cała machina biurokratyczna tak działa szybko?
   Moim zdaniem mylisz się i to grubo, albo słabo znasz menela.
   A co do mitomanii, to Konon też gada różne bzdury, nawet był w Choroszczy i papierów żółtych nie ma.

  •  

   @dizel81: Dlatego powtarzam- jeśli chcesz wyrobić żółte papiery dla swojej wygody jest to możliwe w Polsce. Wystarczy mieć znajomego psychiatrę, który wyda też instrukcje jak postępować. Jemu to nawet wygodniej mieć żółte papiery, całe życie będzie się bawił i nie będzie odpowiadał za nic .Antydepresanty mógł brać od maja to była podstawa do dalszych czynności,udokumentowana w karcie leczenia. Z resztą tak naprawdę to nie wiesz czy on od dłuższego czasu się leczy psychiatrycznie, były niby jakieś wyjazdy, znikanie na kilka dni, szpital, lekarze. Za mitomanem nie trafisz i możesz się jedynie domyślać. ZUS nie koniecznie mu musi płacic , są jakieś socjale dla takich ludzi w stylu pielęgnacyjnego itp.

  •  

   @ACE41: moim zdaniem gadasz bzdury, albo sam jesteś nasłany przez menela żeby tutaj tą jego bajkę uwiarygadniać. Bez obrazy, ale po tym co piszesz, tak mi to wygląda.

  •  

   @dizel81: Człowieku ale co ja mam uwiarygadniać skoro on nigdzie nie podkreśla, że ma żółte papiery?
   To tylko moja teoria, a cofniętym w rozwoju żulem gardzę tak samo jak innymi atencjuszami.
   Gdyby nie stworzył go Kononowicz to dalej waliłby w gaz z bezdomnymi i innymi żulami.
   Gość stał sie nagle bezkarny to mówię jak jest wg mojej teorii, to ten sam poziom co Tiger Bonzo.
   Nie musisz się zgadzac z mim zdaniem, a ja domyślam się, że jest jak piszę.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement