Wpis z mikrobloga

Panowie dziś była u mnie policja w sprawie ściągniętego w kwietniu z torrentów albumu "Kękę- To tu". Przyjechało 2 panów i policjantka z nakazem zarekwirowania sprzętu podłączonego do mojej sieci i zabrali mi komputer stacjonarny oraz telefon. Rozmawialiśmy z godzinę czasu na ten temat mówię im, że jestem fanem tego rapera, pokazałem im nawet wszystkie oryginalne płyty od niego co kupiłem ale jak mam być szczery to ściągnąłem sobie też tą płytę żeby mieć na telefonie do pracy jak słucham. Wiem, że #!$%@?łem po całości bo teraz jak sobie pomyślę o konsekwencjach tego to nie powiem ale się bardzo stresuje. Na dysku posiadałem wiele filmów ściągniętych z torrentów ale policja mi mówiła, że biegły będzie się kierował bardziej tym albumem co było napisane na nakazie. Wiecie jakie mogą być tego konsekwencje bo nie wiem kiedy się sprawa wyjaśni a ja już z nerwów nie mogę spać ;(?
  • 85
A miałem już podobną sytualcje albo słyszałeś coś ? #!$%@? no dzisiaj mnie zwaliło z nóg jak zobaczyłem co się dzieje i jeszcze mnie żona z roboty wydarła telefonem bo chcieli brać wszystkie laptopy tablety itp
no teraz już wiem żeby nie sciagać z torrentów ale w zyciu by mi ni przyszło na myść,że się kiedys taka sytuacja zdarzy. No własnie mowili, że tu chodzi o to, że jak ściagam plik z torrentów to go automatycznie wysyłam i o to się najbardziej rozchodzi ;/
Jeszcze tam parę stówek mogę zapłacić gorzej jakby mi przywalili parę tysięcy a tego się boję najbardziej. Nie no mam nadzieje, że aż tyle i kompa trzymać nie będą..
@onemore: zoom jak będziesz składał zeznania to koniecznie wspomnij, że ściągnęła te pliki jako beckup a masz orginalna i, że nigdy nie słuchałeś ich w domu a zawsze na słuchawkach w drodze do/po pracy głupie to ale miałbyś przypał jak by Ci udowodnili, że rozpowszechniała a na własny użytek powinno być spoko. Co do torrenty nie wiem jakie jest orzecznictwo teraz ale kilka dobrych lat temu udało mi się z filmów
@onemore: mam nadzieje ze to b8.

Bierz adwokata i do niczego sie nie przyznawaj.

I jak to rzeczywiacie nie b8, to porob zdjecia nakazow, opisz sytuacje i krec afere. Za sluchanie oatatnich jego plyt, Keke, powinnien doplacac, a nie ganiac jeszcze ludzi po sadach. Zwlaszcza ze wybil sie na kwalkach o tym jak jest sztywniutko i elegancko na osiedlach. Najekszy hipokryta i pozer polskiej sceny.

Tutaj sztywniutki kawalek Listonosza

Wieczór w