Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #taotao #girlsfrontline #mdr #anime #pixiv p

Są tu jacyś znawcy klawiatur? xD

Muszę sobie w końcu zakupić nową klawkę i może ktoś poleci jakiegoś mechanika:
- Najlepiej aby był cichy. Cenię sobie ciszę, a nie jak najgłośniejsze klikanie ( _)
- Podświetlane wyłącznie klawisze, a nie, że cały dom świeci i muszę boki taśmą obklejać (°°
- Tak samo mam wywalone na RGB i miliard konfiguracji podświetlania.
- Klawiatura numeryczna musi być.
- Najlepiej z wytrzymałym kablem, w każdej poprzedniej mi padał :<
- Wiadomo, będzie grane.
- W jakiejś przystępnej cenie, bo wiem ile mogą kosztować xD
BlackReven - #randomanimeshit #taotao #girlsfrontline #mdr #anime #pixiv p

Są tu j...

źródło: comment_317kyCJcDDSWWEhGybihOC71hHloCz2C.jpg

Pobierz
  • 11
@trll: Ale również słyszałem głośne jak i w miarę przystępne mechaniki ¯\_(ツ)_/¯
No i uwierz, jak membranowa czasami potrafią głośniej działać, niż mechaniki xDD
@BlackReven: Sam się rozglądam za jakąś klawiaturą bo mój stary Qpad-mk50, swoje lata świetności ma już dawno za sobą () Po czytaniu recenzji i opiniach jak na razie moimi faworytami są SPC Gear GK550, wybajerzony chińczyk oraz wspomniany G413. Jeśli chodzi o głośność to imho kwestia przyzwyczajenia, ja po kilku latach z klawiaturą w domu się przyzwyczaiłem do tego stopnia ze kompletnie nie
@Hajak: @XkemotX: O kurcze, no to teraz Panowie dali mi zagwozdkę ()

Chociaż jak tak patrzę na G413 jest wręcz idealna. Kabel po prawej stronie dla mnie +, nie jest przebajerowana, podświetlenie minimalne i wejście usb też bardzo by mi się przydało (ʘʘ)

Niestety z głośnością chodzi w głównej mierze o współlokatorach, którzy są masakrycznie uczuleni na "walenie w klawiaturę" + bombelek
@BlackReven Ja bym nie mial zagwozdki, chińczyk tylko fajnie może wyglądać, a SPC jest na Kalihah, które nie są jakimiś świetnymi przełącznikami. Jak szukasz czegoś cichego, to albo przełączniki Red (+ ew. O'ringi) albo właśnie Romer-G od Logitecha, które są jak Redy, tylko że lepsze do ogólnego użytku innego niż gry, chociażby pisanie.

Jak już będziesz brać Logitecha pamiętaj, że jest srebrny i czarny ( ͡º ͜ʖ͡º)