Wpis z mikrobloga

@morele_net: na prawdę nie można lepiej zabezpieczyć paczki z pamięcią RAM?
Przestroga dla przyszłych i obecnych klientów.
Uprzedzając pytania:
-tak, działa.
-tak, wiem- nie powinienem przyjąć paczki, ale nie było mnie w domu a zapomniałem uprzedzić domowników.
-mam świadomość, że pudełko uszkodził kurier ale można było to zabezpieczyć inaczej
#morele #morelenet #komputery #pcmasterrace #hardware
źródło: comment_qeHKwUkJ41Fz4TYnDcl64Y8q9m4jkmRu.jpg
  • 7
@morele_net: i czemu dokładnie się przyjrzycie? Chciałem zwrócić tylko uwagę na sposób pakowania, który jak widać niekoniecznie może gwarantować przy polskich kurierach dostarczenie przesyłki w nienaruszonym stanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moakatanga: ciesz się że w ogóle ci zapakowali. Ja zamówiłem ekspress do kawy jako prezent na święta. Jakie było moje zdziwienie jak pani na poczcie przyniosła mi ekspress w oryginalnym kartonie, cały zasyfiały, przetarty i otwarty. Na prezent w sam raz! Nie robiłem afery, ale to był mój ostatni zakup w tym sklepie.

https://www.wykop.pl/wpis/37582669
Planuję zakup kompa w najbliższych dniach. Rozważałem morele ale to co ostatnio czytam to przechodzi ludzkie pojęcie. Chyba trzeba poszukać innego sklepu. Proline lub x-kom zostają
@moakatanga: zamówienie zostało nadane bezpośrednio z magazynu dostawcy, dziękujemy natomiast za zgłoszenie. Przekażemy sprawę odpowiednim osobom. Cieszymy się natomiast, że sprzęt dotarł cały.

Zawsze wspominamy o tym, aby sprawdzać stan paczki oraz sam środek w obecności kuriera, rozumiemy, że nie miałeś takiej możliwości, ponieważ zamówienie nie było odbierane przez Ciebie. W przyszłości jeżeli miałbyś jakiekolwiek wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.