Wpis z mikrobloga

Oj Mirki powiem Wam, że wydałem hajs na kilka produktów z SFD to testów - powiem jedno BĘDZIE CIEKAWIE xD (bo rozstrzał między dobrymi a takimi do spuszcenia w klopie duży), ogólnie jestem zmieszany xD. Kilka zmian w garderobie jak nowy sezon rozpoczynamy

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #odchudzanie #redukcja #chudnijzwykopem #dieta #borsukmasuje #borsukpowerlifting #fullborsukworkout
Kasahara - Oj Mirki powiem Wam, że wydałem hajs na kilka produktów z SFD to testów - ...
  • 13
@maggotbrain15: nie no, ani jedni ani drudzy nie sponsorują i mogę wyrazić opinię tak jak o KFD które dla mnie ma słabe białka/suple ale GENIALNE produkty fit. A u SFD na razie naprawdę dziwne uczucie bo albo coś jest bomba albo dramat

@naprawde: za 5 lat jak będę sławny, póki co noname jestem
@kRpt:

Dramatycznie dla mnie się trawi + jelita w porównaniu do np. olimpu. Dla mnie olimp lub mlekovita odstają od 2-3 ligi od innych białek pod tym względem. Może kwestia przemiału, surowca, lub jakieś filtracji - nie mam pojęcia. Choć czasem nadal KFD białko kupuje jak jest duza promocja

A suple - tabletki zamiast kapsułek dla mnie dyskredytują je. Leży to jak kamienie na żołądku + pełno syfu do zespalania tego
@Kasahara: dziwne placebo, wpc premium kfd na 100% z tego samego kontenera jest sypane co Olimp, a mlekowity u mnie w auchanie tylko próbki mają, kupiłem waniliowe dwie jak byłem kiedyś na mieście bez żarcia i to dopiero było gówno, ja wszystko zmiele, kwas ala w prochu jadłem, dnp w prochu jadłem, nac w prochu jem bez problemu, ale to ciężko byłoby zmeczyc,
@Skogyr: nie mam pojęcia skąd to może się dziać ¯\_(ツ)_/¯ ale taką regularność mam zawsze, ze jak czasem nie mam dnia na gotowanie i wrzucę np. 75 g białka KFD to jakbym zjadł jakąś kluskę i leży na flakach, gdzie olimp/mlekovita totalnie szybko łatwo przelatuje. Może teoria, że w KFD jest więcej słodzika co tak mnie ora? Bo zazwyczaj wydają mi się one dość słodkie w porównaniu do konkurencji, jeśłi bazowa