Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Długo pracowałem na swój sukces.

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Miraski,
  Jakiś czas temu zaparkowałem na podwórku przy kamienicy w której mieszkam. Nie potrzebowałem auta przez dłuższy czas(dwa tygodnie), więc sobie tam stoi. Po jakimś czasie ktoś nakleił mi karteczkę na okno "te miejsca są zajęte prosze o przeparkowanie". Oznaczone to te miejsca nie są, zarezerwowane tym bardziej. Poniżej zdjęcie karteczki, wraz z moją jeszcze kulturalną odpowiedzią.
  Nie potrzebuję na razie przestawiać auta, więc będzie tam stało. Wiele warte też nie jest, a jak gościu coś mi z nim zrobi, to sprawa trafi na Policję - jak macie podobne doświadczenia z Januszami parkingowymi to chętnie się czegoś dowiem.
  Generalnie już kiedyś (ze 3 lata temu) zaparkowałem na tym miejscu innym samochodem, i po tygodniu jakoś ktoś mi spuścił powietrze w tylnej oponie( ͡° ʖ̯ ͡°)
  Ten adres mailowy naprawdę jest mój - utworzyłem go wczoraj( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Podejrzewam tylko, że gościu nic nie wyśle, bo uzna, że wymyśliłem ten adres.

  Jak się sytuacja jakoś rozwinie to wstawię kolejny post z tagiem #parkingowesamowolki

  pokaż spoiler #samochody #parkowanie #policja #janusze
  pokaż całość

  odpowiedzi (61)

 • avatar

  Chciałbym tylko napisać że te kanalie z TVP usuwają archiwalne wydania wiadomości ze swoich stron. Kiedyś można było obejrzeć odcinki nawet sprzed paru lat. Dziś najstarsze to 2 tygodnie. Starsze są usuwane. Pewnie boją się kur**y że będziemy im przypominać ich kłamstwa. Zbieram materiał i robię wielką kompilację tej żenady. Jak ktoś ma dostęp do odcinków z lipca chociaż to proszę o kontakt. #tvpis #paskigrozy #bekazpisu pokaż całość

  odpowiedzi (39)