Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (20)

Mircy spotkałem mitycznego Janusza lvl999. Mimo kolejki na stacji benzynowej wybierał spośród 40stu paczek Winstonów takie z pasującym mu zdjęciem (rak nie, oko nie, miażdżyca ok) i wziął 10 paczek. Kawa z automatu be więc wyciągnął mały słoiczek rozpuszczalnej z biedronki "przecież za wodę nie każecie mi płacić" i zrobił sobie kawę, obficie słodząc.
    Wąs był, bebzol był, brudna koszulka była, saszeta była, skórzane klapko-sandaly i skarpety naciągnięte na pół łydki były.
    #heheszki #januszebiznesu #janusze #grazynacore trochę #wygryw bo go spotkałem i #przegryw typa co to donosił winstony z innym zdjęciem.
    pokaż całość

odpowiedzi (34)

4 miesiace temu rozpoczalem redukcje. Zdjecie po lewej zostalo wykonane przy 110 kg ale waga startowa to 113. Moj cel to okolice 85 kg przy wzroscie 189 cm. Dzisiaj waga pokazuje 92 kg i o niebo lepsza kondycja jak i samopoczucie. Wiem ze wizualnie bardzo daleko mi do mojego celu, ale mysle ze jestem na dobrej drodze. Mam nadzieje ze kogos uda mi sie zmotywowac do dzialania tym wpisem. Pamietajcie aby nie rezygnowac z celu tylko dlatego ze wymaga uplyniecia czasu, bo czas i tak uplynie. Pozdr i do nastepnego

#odchudzanie #redukcja #dieta
    pokaż całość

odpowiedzi (76)