Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ponieważ moi sąsiedzi lubią spalać w swoich piecach co popadnie wpadłem ostatnio na pewien pomysł. Gdy na dobre zacznie się sezon grzewczy mam zamiar rozpuścić fake newsa wśród lokalnej społeczności że w tą zimę przy ich kominach będzie pełnił służbę dron do pomiarów zanieczyszczenia powietrza. Mam starego, trochę styranego DJI Phantoma 2 muszę tylko skonstruować jakieś fejkowe "urządzenie pomiarowe" Aż sam jestem ciekaw tego eksperymentu xD
    #smog #drony #zanieczyszczeniepowietrza
    pokaż całość

odpowiedzi (9)

Zacząłem czytać 100 ustaw pana dr. Mentzena i jest to w większości straszny #rakcontent. Co to w ogóle są za uzasadnienia? :O Przytaczam kilka, ale chyba zrobię szersze podsumowanie, bo to wygląda jak jakaś ewangelia szura.

103. Ustawa o władzy rodzicielskiej

Konieczne jest również uznanie prawa rodziców do stosowania umiarkowanych kar cielesnych. Jest to uprawnienie tradycyjnie zakorzenione w polskiej kulturze, a jego zakaz stanowi wyraz konstruktywizmu społecznego uprawianego przez mające wpływ na władze środowiska lewicowe wbrew woli większości społeczeństwa.

96. Zaostrzenie dyscypliny w więzieniach.

Projekt wyłącza możliwość korzystania przez skazanych za przestępstwa popełnione z użyciem przemocy lub groźbą jej użycia z siłowni i wszelkich urządzeń przeznaczonych do wykonywania ćwiczeń fizycznych, których celem jest zwiększenie masy mięśniowej. Nadto wykonywanie takich ćwiczeń przez tę kategorię skazanych w innych okolicznościach (np. w celi, przy pomocy worków napełnionych wodą) będzie zakazane przez Kodeks karny wykonawczy (...). Skutkiem nowelizacji będzie istotne i wszechstronne zaostrzenie dyscypliny w zakładach karnych.

LOL.

9. Legalizacja polowań z udziałem nieletnich

O dotychczasowym prawie łowieckim:

Uregulowania te godzą w prawo rodziców do wychowania dzieci, są nieracjonalne i stanowią wyraz zatruwania ducha narodu ideologią pacyfizmu oraz zafałszowywania norm moralnych.

Tego uzasadnienia nie powstydziliby się chyba w Hitlerjugend.

OK, jest kilka rozsądnych postulatów związanych z deregulacją zawodów, ale reszta to jest zwykły konserwatywny zamordyzm. Dla każdego coś miłego, dla dzieciaków pączki, polowanie i oklep od starych, dla rodziców niższe podatki i kara śmierci. Na prawicy wciąż bez zmian.

#bekazprawakow #neuropa #konfederacja #polityka #4konserwy
    pokaż całość

odpowiedzi (51)

Rosja: 9 wyścig na starym silniku i posklejane części po koledze z zespołu
    NIKT:
    KUBICA: No to jedziemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1 #kubica

odpowiedzi (2)

Advertisement