Wpis z mikrobloga

Przyszło mi dziś pracować w parze z Rosjaninem, level około 50lat. Praca prosta choć dość żmudna..... trzeba w firmie skręcać łóżka produkcji IKEA.... ale za cholerę szybko nie posuwa się do przodu. Kolega podchodzi do tematu jakby planował wyprawę na Marsa, analizuje każdy obrazek... w instrukcji stara się przeskakiwać o kilka kroków do przodu... No istny homo sovietus! Pytam grzecznie czy on pierwszy raz składa coś do kupy z IKEA... po dziesięciu sekundach pada stanowcze TAK!
No to już wiem gdzie jest "problem"... sugeruję żeby potraktował to jak klocki lego i robił dokładnie tak samo jak w duńskim systemie...
Po dłuższym zastanowieniu (widać, że zmusza mózg do wysiłku) odpowiada... nigdy nie miałem klocków LEGO!!
Jedno łóżko 3h....
#uk #ikea #cccp #praca #rosja #lego
  • 13
@PienieznyWieprzZMlotemBojowym: w Edynburgu przy festiwalu. Robota łatwa i nawet kasa fajna.
Co do wszystkich wykopkowych ekspertów... kolega z Rosji tak zaplusował wczoraj u szefa, że dziś zamiast skręcać łóżka to.... biega z miotłą po placu. Dla niektórych może to i awans tylko szkoda, że mu na głowę lekko kapie.
@Leith: gosciu. jestes takim samym robolem ze wschodu jak on. skladasz #!$%@? meble z ikei. to dziwna zaleznosc, ze im ktos jest glupszy i wykonuje prostsza prace, tym bardziej siada i szydzi z ludzi tylko troche odstajacych od jego wlasnego poziomu xD ogarnij sie.