Wpis z mikrobloga

Haha pod Mc Donald's na żytniej wprowadzili płatny parking. Dla klientów pierwsza godzina jest za darmo pod warunkiem pobrania biletu z automatu o czym przy WJEŹDZIE informuje WIELKI JAK KROWA napis. Kilka dni temu tam byłem, przy wjeździe od razu zwróciłem uwagę na napis i nie miałem problemu z pobraniem biletu i włożeniem go za szybę.

Tymczasem wczoraj w Echu Dnia jakieś dwie tępe babki jeszcze się chwalą swoją głupotą, że nie potrafiły przeczytać prostego napisu i pewnie z przyzwyczajenia jak zawsze zaparkowały byle jak i byle gdzie bez zwracania uwagi na otaczający ich świat. Moim zdaniem przy okazji powinno się im zabrać prawa jazdy, bo skoro nie widzą wielkiego jak krowa napisu na wjeździe to istnieje podejrzenie, że również nie widzą znaków drogowych i stwarzają niebezpieczeństwo.

Ale to jest pikuś. Przy okazji pojawiły się głosy, że od strony Mc Drive nie ma żadnej informacji o płatnym parkingu. Nawet tutaj na wykopie. No halo halo, jak mają się pojawić tam napisy, skoro od tamtej strony jest WYJAZD a nie WJAZD? Masakra, jak wy jeździcie po tych Kielcach? ;/

#kielce
lewactwo - Haha pod Mc Donald's na żytniej wprowadzili płatny parking. Dla klientów p...

źródło: comment_Wq26XeKPikQXDcRUrUyY9cbX8InBZokF.jpg

Pobierz
  • 5
@lewactwo: Oburzona mamusia bo ona z bąbelkiem jechała, czytać nie nauczyli? Całe życie parking był bezpłatny, całe życie był znak pierwszeństwa i nagle zmienili... :/ Pełno takich na drogach, na znaki nie zwracają uwagi, czy to kierowcy czy rowerzyści, czy też piesi :/

Swoją droga ten parking od dawna jest płatny, nie był za darmo. Do 1 godziny postój był gratis dla klientów, nic się nie zmieniło w tej kwestii, tylko
svatco - @lewactwo: Oburzona mamusia bo ona z bąbelkiem jechała, czytać nie nauczyli?...

źródło: comment_qpl88M0o0vl8RAQSGLGYjFUFgxOOm2JU.jpg

Pobierz
@lewactwo: ta pani z filmiku jest wykładowcą WSEPiNM w Kielcach - chyba psychologii uczy :D
co do oznakowania - od pół roku parking jest płatny, ponieważ osoby, które parkowały na Maku szły sobie do pracy i wracały po robocie... a parking free.
Płatne parkingi są również na dwóch Biedrach... jedna na Wrzosowej przy Informatyku... druga na Solidarności na przeciwko Echo.