Wpis z mikrobloga

Mirki, wczoraj mi padł wyświetlacz w mi bandzie 4 :/ mam od niecałego miesiąca, wersja global z chin, żadnych custom romów. Wiem, że bateria mu padała (ale nie wiem czy całkiem padł i "wstając" wyświetlacz nie ogarnia?). Naładowałem do ~30%, z apką jest połączenie, nawet wibruje, ale nic się nie pokazuje poza tym co w załączniku (w komentarzy drugie foto, ogólnie większość czasu jest czarny).

Próbowałem też ją resetować jakimiś różnymi apkami, trzymać wciśnięty długo przycisk, ale nic nie pomogło.. Teraz czekam aż całkiem się rozładuje, może to pomoże?

Jak nie macie żadnych pomysłów to będę pisał do Chin, ale chciałem to robić w ostateczności..

#miband #miband4 #xiaomi
poh - Mirki, wczoraj mi padł wyświetlacz w mi bandzie 4 :/ mam od niecałego miesiąca,...

źródło: comment_nFmnLyehkIx5AuNxZj78rQiID2E1DKi8.jpg

Pobierz
  • 19
@KoldiuszCaesar: @poh: u mnie po pierwszym ładowaniu spadło od w 3 godziny do 90%, potem powolutku, dopiero ostatniego dnia poleciało, ale podobno tak to już jest z bateriami (w ogóle, nie tylko w opaskach). Wytrzymał 19 dni, jasność na 2 (obniżana na noc), z pomiaru pulsu tylko asystent snu. Ładowałem bodaże wczoraj, teraz mam 95% na 3 stopniu jasności. W moim przypadku trzyma lepiej niż trójka.
@Bielecki
@poh zainstalowałem autorską tarcze ale po dniu-dwóch wróciłem do domyślnej, natomiast to rzeczywiście może być przyczyną. Mi przy włączonym asystencie snu, wykrywaniu tętna co 10min oraz treningu x3 w tygodniu wytrzymała 14-15dni, nie mniej jednak uważam że to dobry wynik
@KoldiuszCaesar: patrzyłem na te autorskie tarcze, ale żadna nie przypadła mi do gustu, jak (w moim odczuciu) schludna i minimalistyczna domyślna. Jak na tętno co 10 minut i treningi - też uważam, że dobry wynik.
@poh nie ma na co czekać, padnięty ekran. Rozładowanie baterii w tym nie pomoże. Będziesz musiał odesłać opaskę do Chin na swój koszt i czekać 2 miesiące na nową.