•  

  Juz za niedlugo igrzyska, wiec bedzie mozna zaczac istne igrzyska spierdolenia xD

  A nie daj Boże któryś coś tam wygra na jakichś mistrzostwach. Z tym że zazwyczaj to nie jest żadna popularna i normalna dyscyplina, ale jakaś ultraniszowa, kompletnie zjebana przepychanka - targanie kineskopów po schodach, pchnięcie mikrofalówką, szuranie czajnikami po betonie, łyżewnictwo na koniach, albo hokej stołowy.

  Wraca później taki mistrz z tym osranym, brązowym medalem do Polski i zaczyna się medialna sraka, od której aż mi się nie chce włączać telewizora do niedzielnego obiadku przez kolejne dwa miesiące. Zaraz taki ląduje na Okęciu i wita go premier, prezydent, Minister Edukacji Narodowej i Sportu oraz prezes Polskiego Związku Betonowych Czajnikistów.

  I zaraz zaczyna się pierdolenie o tym, jaki ten sport to jest niedofinansowany, a nasi sportowcy nie są biedni. Że nie ma pieniędzy na treningi, na jedzenie, że nie ma nigdzie żadnej hali, na której można ćwiczyć. O tym, że trzykrotny mistrz świata w targaniu telewizorów musiał ćwiczyć na poznańskich fortach, nosząc porzucone w okolicznych lasach sedesy i rozbite umywalki, bo nie miał pieniędzy na kupno treningowego Telefunkena.

  Po miesiącu są wywiady z rodziną. Najlepiej ze starą matką, która mieszka na jakimś paskudnym blokowisku na Wildzie, albo w jakimś innym Niebuszewie. To tam właśnie, podczas Sylwestra 1997, nasz kineskopomiot odkrył w sobie talent do jebania sprzętem RTV, gdy w trakcie kolacji na zakurzonym kredensie zapłonął Rubin. Słuchasz opowieści o tym, jak nasz mistrz złapał za tego jebanego Rubina i wyjebał go z dwutaktu przez balkon. Tak oto narodziła się legenda, która Cię wkurwia za każdym razem, jak mijasz na mieście bilbord WBK.

  Na końcu, po jakichś dwóch miesiącach, zaczynają się wywiady z rodziną zmarłej niedawno stołowej hokeistki, złotej medalistki z Atlanty. Niestety nie mogła ona wspierać naszego brązowego medalisty podczas zmagań, ale żeby ją uczcić, tan ubrał jej osrane gacie, w których wygrała ona mistrzostwa.

  I do zobaczenia za cztery lata

  #janusze #bekazpodludzi #heheszki #pasta #takaprawda #sport

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki i Mirabelki, ostatnio wpadłam na pomysł robienia plecaków z ręcznie wyszywanym haftem geometrycznym. Chciałabym pokazać swoje wyroby i przy okazji robię #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Do zgarnięcia uszyty przeze mnie od podstaw plecak z białej (ciepły odcień) ekologicznej skóry. W środku znajduje się podszewka wraz z kieszonką. Na środku ręcznie haftowany geometryczny słonik. Zwycięzcę wylosuję przez mirkolos we wtorek 20.08 o godzinie 21:37 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  Zainteresowanych zapraszam do kontaktu tutaj lub na świeżo założonej stronie https://www.facebook.com/Latkabag/
  Zdjęcia innych przykładowych w komentarzach.
  Wymiary po rozłożeniu: wewnętrzny: 30x32cm, całkowity (z falbanką): 39x30cm. Szyję też większe mieszczące A4.

  #latkabag -> zakładam tag do obserwowania moich wyrobów #handmade #rekodzielo #leatherworking #chwalesie #diy #szycie #modadamska #moda #plecak #haft #tworczoscwlasna #rozowepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (127)

 • odpowiedzi (23)

 • avatar

  A tak pytanie z dupy strony, jako że dziś Niedziela i sklepy pozamykane, wczoraj skończyłem o 19, zacząłem o 7 rano, a dziś robię to samo tj. zacząłem o 7 i kończe po 15 to kiedy mialem zrobić zakupy?

  Powinienem kupić chleb w Piątek i wpierdolić go dziś? A z drugiej strony jestem w pracy, głodny jak chuj, zjeść cokolwiek można od 12 w jakichś restauracjach, śniadania nie jadłem, bo nie mialem z czego zrobić, sklepy pozamykane i nawet bułki sobie kupić nie można.

  Wkurwiać mnie to powoli zaczyna.

  #bekazpisu
  pokaż całość

  odpowiedzi (87)