Wpis z mikrobloga

@krzychol66: usunąłęś Mój komentarz więc odpowiadam tutaj:

A to za tragedię Adamowicza nie odpowiada przypadkiem Owsiak, który nie zabezpieczył należycie imprezy?


Owsiak nie zabezpieczał imprezy, nie organizował finału WOŚP w Gdańsku, więc nie ma mowy o jakiejkowleik odpowiedzialności.

Nie pierwszy zresztą i nie ostatni raz - na brudstoku tegorocznym były dwa zgony.


Jeden zgon przez przedawkowanie, na drugi jeszcze nie ma wyniku sekcji, ale nic nie wskazywało, że było to morderstwo.

EDIT

Druga osoba zmarła na zawał, thx @wotto, https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-08-06/54-latek-zmarl-na-polandrock-festiwal-mial-zawal/

Co ma do tego Prawo i Sprawiedliwość?


Stworzyło klimat, w którym prawicowi ekstremiści czują się bezpiecznie:

- Rzeczniczka PiS rozumie prawicowych huliganów, którzy pobili działaczy KOD
- Przedłużane są śledztwa w sprawie Marszu Niepodległości czy Szubienic z Posłami opozycyjnymi

Dlatego dzisiaj prawicowcy czują się znacznie bezpieczniej i sobie pozwalają na tego typu tematy.

EDIT:

dopóki nie zmienisz avataru na nie obraźliwy dla katolików, w tym mnie, nie masz u mnie prawa głosu.


@krzychol66: jak Avatar obraża katolików?

#neuropa #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #wosp #woodstock #polandrock
  • 16
@Stricte89: Bawi mnie to, że co roku po prawej stronie pojawiają się zdziwione Pikachu, które doszukują się jakichś niesamowitych zaniedbań w tym, że w ciągu kilku dni festiwalu dla 200 tysięcy ludzi odbywającego się w upale ktoś umiera.

Dzwoń do płokułatuły bo w tym samym czasie w miastach, w których rządzi PO umarły pewnie ze dwa tysiące ludzi, nie mówiąc już o ilości przećpanych narkotyków czy wychlanej wódy. Będzie materiał do