Wpis z mikrobloga

@robertos76: są bonusy za pre-order. ;) Z Destiny 2 sprawa wygląda tak: gra jest podzielona na sezony/okresy. Za darmo będzie tylko Year 1 (czyli pierwszy rok "działania" gry: Destiny 2 oraz rozszerzenia Curse of Osiris i Warmind). Year 2 (dodatek Forsaken i rozszerzenia) jest dodatkowo płatny, póki co możesz go kupić na Battle.net. Ten póki co nie jest darmowy i chyba nigdy nie będzie. W październiku wychodzi Shadowkeep, czyli trzeci dodatek,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plnk: czyli szykuje się sporo dobrej zabawy, ale chyba nie będę czekał na darmową wersję, bo widzę, że cena podstawowej wersji wynosi coś koło 40 zł, więc nawet nie szkoda :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plnk: tylko, że ja chce kupić grę na Xboxa i w sumie zapomniałem o tym wspomnieć. Też nie widzę póki co sensu kupować takiego drogiego pakietu, bo jeszcze nie wiem czy gra mi się spodoba do tego stopnia żeby wydać tyle pieniędzy :/
Grałem w Warframe i w sumie troszeczkę się od niej odbiłem, ale nie wiem czy jest tutaj co porównywać :D
@plnk: wiesz o co chodzi z czterema przepustkami sezonowymi w edycji DESTINY 2: TWIERDZA CIENI – CYFROWA EDYCJA SPECJALNA czy to będą 4 dodatki tak jak to było wcześniej ? Aktualnie posiadam forsaken ale bez annual pass czy będę musiał to dokupić czy wystarczy tylko Shadowkeep. Ostatnio grałem jakoś w listopadzie :D
@cumpot: wystarczy Shadowkeep (swoją drogą, annual pass jest teraz za 14,99€). Z czterema przepustkami sezonowymi chodzi o to, że rok (Year) w Destiny 2 jest podzielony na cztery sezony, a każdy z nich to tak naprawdę DLC z jakąś zawartością, do której dostęp odblokowuje zakup przepustki sezonowej dla danego sezony. Kupując Edycję Rozszerzoną ma się dostęp do czterech dodatków w ciągu roku (czyli w zasadzie Annual Pass dla Year 3), zwyczajna