Wpis z mikrobloga

@Jasmonowayy: w sensie ze,zależy Jej na Nim albo i na pokaz jak wolisz,ale jednak gdzieś wyjechali, a Madzi nawet nie stać na wyjazd do Koziej Wólki z Olehem,a wystarczyłoby trochę chęci i gdzieś wyjechać spędzić jakoś ten czas tylko we dwoje a tu lipa... lipa panie
  • Odpowiedz
@Zoltar999999 no ale o co Ty masz problem ? :D spędzają czas tak jak im się to podoba i tak jak mają na to ochotę xd nie muszą wyjeżdżać na drugi koniec świata żeby sie dobrze bawić we dwoje, czy z przyjaciółmi :D no już bez przesady, nikt im nie bedzie dyktować jak mają spędzać urodziny
  • Odpowiedz
@Zoltar999999: przecież gdzieś go zabrała więc nie przesadzajmy. Mogą nawet siedzieć cały dzień w domu jak chcą, każdy świętuje jak mu się podoba. A Angela zabrała Igora? Chyba Aldona wysłała żeby było o czym pisać xd
  • Odpowiedz
@Zoltar999999: a ty zazdroscisz tego rzymu czy o co masz bol dupy? Madzia wrzucila story ze jada w fajne miejsce ale tylko ona wie gdzie. Pojechali gdzies razem, nie maja obowiazku robic z siebie malp jak jakubowscy w tym rzymie.
  • Odpowiedz
@mystery_26: nie zazdroszczę ani nie mam żadnego bólu dooopy,kibicowałem im i dalej kibicuję ale patrząc co wrzucają na insta i co mówią to jakoś mnie to tak przeraża,nie tak to sobie wyobrażałem,myślałem że Madzia po programie jakoś się sama postawi matce i wszystkim co nią kierują i to tyle,nie ma zazdrości ani bólu zatku ,pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Zoltar999999: też miałam taką nadzieję ale to jest tylko Madzia ;D może nie jest jej tak łatwo się postawić ale w jakimś stopniu postawiła na swoim. Wiadomo jakie mieli zdanie znajomi i Mariola a jednak Madzia jest z Olkiem, spędzają ze sobą dużo czasu, z tego co pokazują to mieszkają razem, Olek jeździ jej wygranym samochodem (chociaż obstawiałam że Mariolka go przygarnie skoro Madzia nie ma prawka). Też nie podoba mi
  • Odpowiedz
@mystery_26: ja widzę ze jak masz ku temu okazje to cisniesz po angeli i igorze. Daj im święty spokój niech sobie żyją jak chcą, nie siedzisz im w wyrze czy w domu żeby wiedzieć jak naprawdę ich relacja wyglada. Poza tym co ty tu robisz? To jest wykop a ty się zachowujesz jak to rakowisko z instagrama czy Facebooka ktore na wykopie nie jest mile widziane. Pomyliłaś strony bo ewidentnie nie
  • Odpowiedz
@siedzesamawdomu: nie mówię ze każdy ma wielbić Igora ale wbijanie komuś szpilę o byle gowno jest poprostu śmieszne. Jak ma ochotę tak żyć to niech sobie żyje przecież nikomu tym krzywdy nie robi. Ty mówisz ze widzisz sporo wad a jaki człowiek na świecie nie posiada wad? Idealni ludzie nie istnieją.
  • Odpowiedz
@deyna123: oczywiście, że idealni ludzie nie istnieją, ale jakoś jak wbija się tu szpilę innym to nikt nie robi takiej spiny. Podwójne standardy? Rozumiem że Igor cieszy się dużą sympatią wśród Wykopu, ale jak ktoś go nie lubi - ma takie prawo, nie ma osoby którą lubią wszyscy.
  • Odpowiedz