Wpis z mikrobloga

@Reiter: Wcale się nie opłaca, nie marnuj życia. Nie właź w to bagno, bo cię czołgi zmiotą z planszy.

A tak serio - da się grać bez premki, ale od pewnego stopnia zaawansowania bez czołgu premium będzie bieda z grindem. Ale z kolei gdzieś co roku jest jakiś maraton na czołg premium, więc teoretycznie da się bez wydawania kasy.

Ale serio nie graj w to, odpuść sobie, zostaw to draństwo.
@PurCzysty: Popełniłem wiele błędów grając pierwszy raz. Szkoda mi tylko jednak czasu włożonego w konto. Jestem cienki, bo mam V x 4, VI x2 i VIII + 3 premki z zadań, czy czegoś tam. Mam mnóstwo zapasów typu gaśnice itp. - w setkach + wyposażenie do czołgów - ulepszenia. Jednak nie mam ochoty wracać na swoje stare konto i chyba je skasuje.
@Reiter to zależy ile masz bitew na starym koncie. Podeślij mi nick na prv to powiem Ci czy coś z tego jeszcze wyciągniesz. Jak jest ich mało to nic nie stoi na przeszkodzie.
@Reiter to zależy jakie masz te 2 VIII i co za premki tam trzymasz. Wotlife pokazuje wn8 na jakim poziomie? Ja dopiero przy 5k bitew załapałem co to wn8 i pomidory
@Reiter: Jeśli masz tylko 3k bitew to z tym kontem można zrobić wszystko. Jak masz na tym koncie jakieś moduły, zestawy eksploatacyjne i premki to nie warto zaczynać od nowa.
Co do poradników to teraz coraz ciężej o aktualne, bo gra ostatnio często zmienia "mete". Jeśli chodzi o nauke miejscówek, weakspotów itp to polecam streamy na twitchu. Z tych, których znam i mogę polecić to (z PL) #vdr, Papapawian, (EN)