Wpis z mikrobloga

Mirki #motoryzacja i #elektronika ! Od kilku lat jestem posiadaczem Audi A4 97’ Avant. Nie jest to młode auto ale na takie było mnie stać. Chciałbym coś nowszego, jednak przy mojej pracy to jest jakieś 5-6 lat odkładania () Pracy w tym momencie nie zmienię ale z chęcią chciałbym unowocześnić pod względem użytkowym swoje autko, macie jakieś propozycje? Auto ma klime i elektryk szyby, myślałem o dołożeniu gniazda 2x USB gdzieś w okolicach środkowego tunelu, w bagażniku tez myślałem o dwóch dodatkowych gniazdach 12v zapalniczka, kierownica trochę wytarta to dam do obszycia, agro i wiejskie tuning odpadają, zależy mi bardziej na rzeczach które posiadają nowsze auta a u mnie tego nie ma. Mignęło mi tez ostatnio zestawy „Radio 1DIN+ kamera + android + gps + 162738949 dodatków” ktos cos takiego ma, jak to sie sprawdza, czy warto? Da sie to zsynchrozniwac z jakimś fajnym czujnikiem cofania może? Może cos innego polecacie? Czekam na wasze propozycje
luba17 - Mirki #motoryzacja i #elektronika ! Od kilku lat jestem posiadaczem Audi A4 ...

źródło: comment_GmxxcMuhxUqOjGGax4WGnGQp7xYs1VxR.jpg

Pobierz
  • 18
@luba17 jeśli auto nie jest #!$%@? i było konkretnie serwisowane, to taka a4 wręcz pcha się na chip tunning. Wymiana foteli z przodu na kubełki w skórzanym obiciu jeśli pozwoli portfel, zrezygnowałbym z dodatkowych elektrobubli na rzecz detalingu który potrafi za względnie śmieszne pieniądze zmienić wnętrze nie do poznania. Wbrew pozorom jest to +milion do komfortu. Radio #!$%@?ć i wstawić jakiś panel dotykowy pod 2din , radiem działający na androidzie, to też
@Drfruit: sprawdź jakie masz żarówki do oświetlenia wnętrza i kup odpowiedniki w ledzie. Polecam o neutralnej barwie.
Kierownicę obszyj zwykłą bądź perforowaną skórą, unikaj ringów i kolorowych nici, bo to nie auto pod takie zabawy.
@Drfruit: Fajnie zabrzmiało, tylko obawiam sie że klimatronik nie pozwoli mi na wyjazd radia, gdyż deskę trzeba by było zapewne kroić. Chip odpada - 125 kM LPG na komputerze ktory ma problem ze słabymi obrotami (objaw jakby bateria od biosu była rozładowana - nie zapamiętuje ustawień). Zaintrygowało mnie pojęcie detailngu środka - oprócz kierownicy mówimy o jakimś oklejaniu wlotów powietrza, wymianie mieszków od skrzyni, jakiś podłokietnik ? Jestem totalnym laikiem tego
@luba17 tutaj mowa o bardzo szerokim zakresie usług, polecam znaleźć w okolicy gościa/warsztat zajmujący się tym i rzucić hasło "rewitalizacja wnętrza", często w pakiecie usług pozwolą na dobranie wymienionych przez Ciebie bajerów, wszystko będzie zależne od zasobności Twojego portfela oraz wizji Detailera. Znajomy starego Civic'a w coupe, ekskluzywa na rynek azjatycki, po ojcu oddał do Legnicy do jegomościa, który zmienił 20+ letniego, wyżartego w środku gruza nie do poznania. Cena o zawrót
@luba17 imo sama przesiadka na skórzane kubełki plus drobna renowacja kokpitu to już immersja nie do #!$%@?, jak na moje oko przy Twoim motorze pod maską i stanie ze zdjęcia rwać ino cipy po takiej inwestycji miras.
@Drfruit: Czyli konkretny detailnig, rozumiem. Kubełki dobra opcja, koniecznie podgrzewane bo takie fotele mam teraz, a co do rwania to jedną znalazłem - na ta chwile starczy ( ͡ ͜ʖ ͡)
@luba17: są fajne HUDy dołączane przez OBDII. Tylko patrz na takie z własnym wyświetlaniem, bo widziałem wynalazki w których musisz telefon pod szybę podłożyć :>