Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pamiętacie zaginięcie tego Malezyjskiego samolotu rok temu, co leciał bez kontroli, a później zniknął i nikt go do dziś nie znalazł?

  Właśnie mija 5,5 roku od tego zdarzenia.

  #ciekawostki #rozkminy #samoloty #czastychuju

  odpowiedzi (43)

 • avatar

  Mamy w automatycznej odpowiedzi opcje, że domyślnie pobiera imię z tego jakie mamy ustawione na fejsie. No i Łysy się trochę dzisiaj spiął
  #perelkizespotted

  odpowiedzi (18)

 • avatar

  #logikarozowychpaskow czy #logikaniebieskichpaskow ? Zapraszam do dyskusji.

  Polska, A.D. 2019, średniej wielkości miasto wojewódzkie. Osoby dramatu:

  • mój kuzyn lat 28, kelner
  • jego dziewczyna lat 19, fryzjerka

  Para postanowiła wynająć wspólnie mieszkanie, dzieląc się kosztami po równo. Jest to pierwszy raz kiedy każde z nich mieszka z partnerem.

  Kilka dni po wprowadzce kuzyn wręcza swojej dziewczynie kilka swoich koszul z żądaniem wyprania ich. Dziewczyna lekko zdziwiona i zniesmaczona mówi, że przecież sam sobie może wyprać. On na to, że skoro teraz mieszkają razem, to ona powinna zająć się domem i robić takie rzeczy, między innymi prać mu ubrania. Ona mówi, że on chce z niej zrobić kurę domową. Argumentuje, że każde z nich może prać swoje rzeczy samemu. Ewentualnie mogą prać je wspólnie, ale na zmianę, po równo dzieląc się obowiązkami. On zupełnie nie rozumie dlaczego ona jest oburzona tym, że on ją traktuje jak kobietę. Ma nadzieję, że to tylko kwestia jej młodego wieku i jak trochę pomieszkają razem, to ona dojrzeje i zrozumie, jak wygląda życie.

  Bonus: jego matka, do której on dzwoni każdego dnia minimum raz dziennie, a często 2-3 razy dziennie, stoi za nim murem. Argumentuje, że on po swojej pracy, gdzie jest całymi dniami na nogach, jest bardziej zmęczony od niej, więc ona powinna przejąć większą część obowiązków domowych.

  #zwiazki #pytanie
  pokaż całość

  odpowiedzi (98)