Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Współpraca #orlen z Panem Kierowcą #kubica była marketngowym strzałem w dziesiątkę, ale znacznie większe pole do wykorzystania jest pod postacią Orlen Pay. Ta aplikacja to złoto. Odkąd ją mam, przestałem jeździć na inne stacje, nawet jeżeli są o kilka groszy tańsze. W dodatku faktury za tankowanie dostaję mailem i nie muszę już wypychać portfela tymi zasranymi świstkami, które się gniotą, gubią i są wkurwiające. Ciekawe, że orlen nie reklamuje tej aplikacji, bo większość z moich znajomych nie miała pojęcia, że takie coś istnieje. Byli zaskoczeni, że tak szybko i łatwo można płacić za tankowanie i też przyznali mi, że odkąd zainstalowali apkę, to nie tankują już nigdzie indziej. Ciekawe, że inne koncerny paliwowe nie wykorzystują tej, póki co, niszy. Chyba, że nie wiem o innych aplikacjach.
  #pieniadze #marketing #technologia #ciekawostki
  pokaż całość

  odpowiedzi (71)

 • avatar

  Mireczki jako ze zaczyna sie sezon grzewczy, a moja wspolokatorka w lazience suszyla kilka maseczek przeciwpylowych, to postanowilem wyprobowac i musze wam powiedziec, ze faktycznie dziala - pylu jakby mniej, przyjemny zapach. Polecam

  #maseczka #grzewczy #smog #krakow #pokazmorde

  odpowiedzi (16)

 • avatar

  Wy wszyscy, pierdolone grubasy, z #latowypierdalaj jesteście z siebie dumni? Godzina 6.00 i kurwa 5 stopni a pizdzi jak w kieleckim, wyjść się kurwa nie da bo tak zimno.
  Jebane ulańce, pluje na was totalnie i #latonapierdalaj
  tfu
  #gownowpis #kochamlato #zimowypierdalaj

  pokaż spoiler Gdzie moje 30 stopni w cieniu? :-(
  pokaż całość

  odpowiedzi (41)

Advertisement