Wpis z mikrobloga

Czołem Mirko Głodomory!

Czas na kolejną edycje #sprawdzampyre ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Od tego tygodnia musimy delikatnie zmienić zasady w związku z problemami, ze zgłoszeniem się po odbiór nagrody przez zwycięzców ostatnim razem.

Osoby chętne na darmowy 5 dniowy abonament, plusują post i piszą komentarz pod postem lub zgłaszają taką chęć na PW. W zależności od uzasadnienia, wybierzemy jedną osobę która od następnego poniedziałku rozpocznie testowanie naszego abonamentu.

W najbliższy poniedziałek darmowy abo leci do @mateusz-skrzyniecki1 Gratulujemy!

Jeżeli chcesz otrzymać nagrodę pocieszenia w formie jednego zestawu obiadowego plusuj post i czekaj na wyniki jutro koło południa. W tym tygodniu do rozdania 3 takie zestawy!

UWAGA UWAGA! Uruchomiliśmy kod rabatowy o wartości 10% na każde zamówienie, wystarczy podać hasło "WYKOP" przy składaniu zamówienia przez stronę https://www.panpyra.pl/restauracja/pan-pyra

Chciałbyś codziennie otrzymywać darmowy obiad? Zostań ambasadorem marki Pan Pyra i nie płać więcej za obiady!

Ambasadorem marki może zostać osoba która będzie agregować zamówienia w swoim miejscu pracy. Co należy zrobić?

Skontaktuj się z nami i wyraź chęć współpracy, zbierz chętnych i zamówcie za co najmniej 100 zł, prześlij zamówienie do nas na maila i czekaj na dostawę dla Twoich znajomych z pracy oraz Twojego darmowego obiadu.

#panpyra #poznan #pracbaza
Pobierz P.....g - Czołem Mirko Głodomory! 

Czas na kolejną edycje #sprawdzampyre ( ͡°( ͡° ...
źródło: comment_mrXb4rXo08lZj5Fh3udVqYxcffdaxLtO.jpg
  • 19
Osoby chętne na darmowy 5 dniowy abonament, plusują post i piszą komentarz pod postem lub zgłaszają taką chęć na PW. W zależności od uzasadnienia, wybierzemy jedną osobę która od następnego poniedziałku rozpocznie testowanie naszego abonamentu.


@PanPyraCatering: Daj mi, bo Ślimak ma urlop i mogę przez to umrzeć ;[
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
abonament jest na za dwa tygodnie


@Limonene: jak za dwa jak od przyszłego poniedziałku?

@padobar: obecnie wybierany osobę która otrzyma abonament od poniedziałku 19 sierpnia, najbliższy poniedziałek już jest wybrany.

Niestety w poprzednim tygodniu był problem z odbiorem nagrody i dopiero od wtorku udało się dostarczyć wygrana. Dlatego teraz wybieramy o tydzień wcześniej by nie było problemu z terminami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanPyraCatering: super to wdrozenie z ambasadorem marki :), mam nadzieje ze beda chetni. Mozesz jeszcze probowac celowac w wlascicieli malych firm ktorzy chca zapewnic posilek pracownikom - zdaje sobie sprawe ze nie kazdy janusz biznesu na to pojdzie ale mysle ze jest to jakas czesc rynku na wyciagniecie waszej reki.

I kod rabatowy tez super sprawa. 10% to idealny rabat, ani za mały (5%) ani za duzy ( 15-20%).

Na przyszlosc
@PanPyraCatering: Z chęcią sprawdziłbym taki catering! Pracuję w sklepie, gdzie sprzedajemy foteliki samochodowe dla bombelków. Trzeba mieć dużo siły, żeby montować te wszystkie Axkidy i Maxi Cosi, a mało czasu na podgrzanie jedzonka, bo ludziów do nas przyjeżdża bardzo dużo. No bo każdy chce, żeby jego dziecko jeździło bezpiecznie, zwłaszcza my! #sektarwf #rwf