Wpis z mikrobloga

Uwielbiam to :D Kiedy czuć jak wzrasta MOC hehe. Kolejny trening dynamic effort. Cięższy niż tydzień temu a poszedł o wiele łatwiej to lubię. Wrzucam tylko jedną serię siadów, i dwie ostatnie ciągów.

Poprzedni tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/43015445/wczoraj-zrobilem-trening-dynamic-effort-lower-nagr/

Dzisiaj
Cambered bar box squat + chains - 5x5 225kg (+15kg względem poprzedniego tygodnia)
15cm block pull vs bands - 7x3 ~320kg
Reverse hypers 3x12 + lat pulldown 3x12 (back traction)
Standing band ab - 3x10

Siady opisywałem ostatnio, więc nie będę opisywał tego ponownie. W każdym razie, nic mnie nie męczyły, kontrola o wiele lepsza niż tydzień temu, ogólnie czułem jakby to była rozgrzewka, te 5x5 zupełnie mnie nie zmęczyło a te 5 serii zrobiłem łącznie w... 11 MINUT :D, więc sami musicie sobie odpowiedzieć jakie to jest tempo hehe. Powiem że to jest świetne uczucie, po prostu czuć wzrost siły, ostatnio było 15minut, teraz 11min i 15KG WIĘCEJ, poszło jak spacerek.

Następnie block pull vs bands, 7x3 stałym ciężarem ~320kg, celem jest zrobienie każdego powtórzenia coraz szybciej... Wysokość bloków to 15cm dlaczego taka? Bo to zabiera mi całkowicie leg drive i zauważyłem że znacznie utrudnia mi ciąg, trudniej niż z 10cm czy 5cm.. Potem ludzie się dziwią skąd ja mam taki szybki start, dynamikę w ciągu, właśnie w ten sposób ją się buduje, żadne tam pauzy lol i inne bzdety... SPEED KILLS. Przerwy między seriami mniej niż 60s.

Plecy po czymś takim wysiadają :) Dlatego reverse hypers + lat pulldown dla trakcji kręgosłupa, i kręgosłup jest jak nowy.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #sport
IntruderXXL - Uwielbiam to :D Kiedy czuć jak wzrasta MOC hehe. Kolejny trening dynami...
  • 31
masz jakas scisla diete lub spisz duzo ze tak szybko masz progres silowy?


@In_thrust_we_trust: See-food diet... Co widzę, to zjadam...

Pożeram wszystko, np wiem że mam w najbliższych dniach ciężkie treningi, to kupuję kilka zestawów z maka, dowalam do tego lody, potem zapijam to wszystko piwskiem, i jestem gotowy na następne katorżnicze treningi. A jak odwalę taki trening, i następnego dnia wiem że mam tylko lekki trening, to kupuje sobie flaszkę
o kurde... Czyli nie liczysz nawet bialka ani kalorii?


@In_thrust_we_trust: Nope, nie trzeba :) Jem intuicyjnie, po ciężkich treningach organizm sam się domaga żarcia w odpowiedniej ilości. A wiesz jedzenie smakuje dwa razy lepiej, jak z każdą kolejną zjedzoną rzeczą myślisz sobie o tym że to pozwoli Ci dodać kolejne kilogramy na sztangę.

Dla mnie trening po chlaniu wody czy liskacza raczej nie wchodzi w gre nawet.


Jasne, wiesz ja nie
Piwko ma elektrolity więc spoko, a 0,5l to ty chyba wcale nie poczujesz.


@bartosaq: No 0,5L trunku 40%, to jest taka moja dawka przy której nie odczuwam nic następnego dnia. Co nie znaczy że codziennie tyle piję heh.
przy takim trybie życie wykręci cie po 40,no ale przynajmniej na trumnie napiszesz ile #!$%@?łes na ohp i przysiad XD


@turbaniuszdywaniusz: Hmmm, obserwując rówieśników jestem w zdecydowanej lepszej formie niż oni, nie choruję, zupełnie nic mi nie dolega, jestem coraz silniejszy i z roku na rok czuję się coraz lepiej.