•  

  #hive

  1. Badź hive
  2. nakładniaj do zapraszania innych do spróbowania usługi Hive
  3. zrób program poleceń
  4. nowy użytkownik dostaje 32 kredyty, a ty 10 kredytów (od 13 czerwca 15 kredytów)
  5. uzyskane kredyty miały być do wykorzystania dożywotnie
  6. wyslij maila ze zabierasz punkty
  7. BRAK PROFITU

  8. jednoczesnie podnieś cene za usługi

  troche się wkurzyłem bo prawie kupiłem bilet do Lizbony bo chciałem zwiedzić miasto jeżdząc na ich hulajnogach (a nie mieszkam w żadnym mieście gdzie Hive funkcjonuje)

  bardzo sie dziwie ze to jest jednak firma córka MyTaxi - FreeNow, bo obsługa klienta, sposób prowadzenia PR to nieba, a ziemia.
  Gdy poprzednio zabrali ludziom punkty to sami złamali swój regulamin bo nawet nie wyslali maila informujacego o tym przed.
  Miałem fanpage na FB gdzie tylko ogólnodostępne kody i newsy np o tej promocji z kartą miejską - prawie 2 tysiące lajków, czasem wiadomościach pomagałem użytkownikom - przyszło powiadomienie, że Hive sie zwrocil z prośbą o usuniecie i tyle.
  ¯\_(ツ)_/¯

  Oczywiścię w mailu nie jest jasno wytłumaczone dlaczego zostały zabrane kody bez daty ważności - to w ogole legalne czy wprowadzanie konsumenta w błąd? #prawo

  Pragniemy przypomnieć, że polityka korzystania z kodów zniżkowych Hive jest ograniczona do określonych promocji o zdefiniowanym czasie trwania obejmującym dany obszar. Kody zniżkowe i rabaty są również ograniczone do jednego na danego klienta i dane konto, bez możliwości łączenia kilku promocji jednocześnie.

  Zgodnie z regulaminem firmy Hive, chcielibyśmy poinformować, że niektóre kody promocyjne wygasną ze skutkiem natychmiastowym.

  Nie wpłynie to jednak na Państwa konto i mamy nadzieję, że nadal będą Państwo aktywnie korzystać z hulajnóg Hive i cieszyć się wieloma przejażdżkami.

  jeżeli tyłek mnie boli to tylko dlatego że zrobili to bez mydła.