Wpis z mikrobloga

#fantasycycling

Wyniki w grze z generalki jednego z wyścigów KOLARSKIEJ LIGI MISTRZÓW:

328,75 @tududutududu (1. Sivakov, 27. Mohoric + Vakoc, Rekita, Thomas + 4s. Mohoric, 3m. Mohoric)
319 @Scyzorro83 (4. Higuita, 6. Latour, 15. Edet, 24. Swift + Lopez, Jungels, Sepulveda, Gaviria + 2s. Gaviria, 3s. Latour)
250 @Dzazder (3. Ulissi, 11. Izagirre + Gołaś, Cieślik + 7s. Ulissi)
224 @Xedron (2. Hindley, 10. Knox)
186,75 @puchacz22 (7. Formolo, 13. Tolhoek, 20. Storer + Hirt, Cavagna, Battaglin, Bernas + 8m. Formolo)
129 @Ejszyn (5. Hart + Frankiny, Pauwels, Cataldo, Antunes, Van der Hoorn)
105 @krish (9. Majka + Doull, Poljański, Bodnar + 6s. Majka)
81 @DerMirker (23. Kudus + Betancur, Anacona, Sarreau, Kiryienka + 1s. Sarreu, 6m. Kudus)
66,25 @AbaddonLincoln (19. Geschke + Gesink, Shalunov + 1m. Geschke)
62,25 @Ostatni_Piwniczanin (12. Pozzovivo + Venturini + 8s. Venturini)
62,25 @HalBregg (16. Nieve + Conti, Marczyński + 2m. Marczyński)
39,25 @cult_of_luna (28. Powless + O'Connor, Contreras, Degenkolb, Edmondson, Bennett + 5s. Degenkolb)
12 @schrodingerscat (26. Vingegaard + 7m. Vingegaard)
5 @Kozzi (Benedetti)
5 @Eestel (Paterski)
0 @szmyd
0 @zojmers
0 @Pierre_Billotte

Niedużo brakowało, a Scyzorro dałby radę z czwartego miejsca (i szóstego) ogarnąć wyścig :)

Ranking zwycięstw:
5 @Ostatni_Piwniczanin (TDU, Evans, Dwars, Ronde, Amstel)
5 @puchacz22 (Strade, Giro - generalka, Giro - etapy, mistrzostwa krajowe, San Sebastian)
4 @szmyd (T-A, Panne, L-B-L, Dauphine)
4 @Eestel (SanRemo, Walońska Strzała, Kalifornia, TdF - etapy)
4 @tududutududu (P-N, Suisse, TdF - generalka, TdP)
2 @HalBregg (Omloop, E3)
2 @Ejszyn (UAE, Baski)
2 @schrodingerscat (G-W, Roubaix)
1 @krish (Katalonia)
1 @zojmers (Turcja)
1 @DerMirker (Frankfurt)
1 @Kozzi (TdR)
1 @AbaddonLincoln (Londyn)

aaaaaooooleż walka, aaaoooleż nam się tu proszę państwa zacieśnia czołówka, niczym te zakręty przed dohamowaniem pomiędzy podjazdem na Czarną Górę a zjazdem z Trypszu, kiedy tak mkniemy na motocyklu za wielobarwnym peletonem, którenu w tej chwili przewodzi żółty pociąg jumbowizma [głosem Seby Szczęsnego]
  • 14
@cult_of_luna: Ja o czym informowałem od zeszłej sobotę miałem utrudniony kontakt ze światem zewnętrznym (#!$%@? 7 dni na woodstocku + wesele brata i kilka dni delirki) także pewnie jakbym to jakoś bardziej przeanalizował to faktycznie do Lopeza ten profil trasy zupełnie nie pasował, a do Higiuty to już bardziej(Latour mnie pozytywnie zaskoczył), nawet Jungels mógłby być lepszy, no ale cóż. Walczę ledwie o pierwszą 10 więc takie błędy początkującego mogą być