Gorące dyskusje ostatnie 12h

Szykuję się na wesele i trzeba się przygotować na głupie pytania "kiedy ślub" i "kiedy dziecko".
    Dziecko mamy już jedno upatrzone tylko czekamy na wrzesień żeby w drodze do szkoły je porwać a ze ślubem to w odpowiedzi do potencjalnej teściowej zapytalabym czy jej małżeństwo służyło (rozwodka) ale wylecialabym na zbity pysk z tej imprezy xD
    Dawajcie najlepsze odpowiedzi na wscibskie pytania o ślub/dziecko.

#dziendobry #glupiewykopowezabawy #niewiemjaktootagowac #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (59)

#perelkizespotted
    Tak jak obiecałem wczoraj, postuje tekst, który wywołał na spotted tąpnięcie. W komentarzu najlepsze komentarze :D

Jak szukałem wczoraj tego to przypomniałem sobie, że było u nas sporo takich triggerów, np z bombelkami, gdzie madki jeszcze bardziej odpalały sie w komentarzach, ale nie tylko, bo był hejt na wytatuowanych itp. Jak Wam sie ta odskocznia od wiadomości spodoba, to bede takie triggery też postował razem z komentarzami. W sumie to nawet wspólnie z wami można opracować jakiś trigger i wrzucić na strone xD

#madki #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (96)

Opowiem wam mireczki historię która mi się przypomniała apropo #p0lka .Mój ziomeczek miał panne #plodnajulka pewnego razu puścił ją do berlina na impreze dnb .Dziwnym zbiegiem okoliczności mniej wiecej 9 miesięcy później był na porodówce przekonany że o to nadchodzi jego prawowity potomek . A tu taka nieapodzianka .(nie to nie były bliźniaki jedno ma z jednym mokebe a drugie z drugim ) Zawsze chciałem zobaczyć jego minę przy porodzie .Do końca myślał że to jego . Niestety niema happy and-u bo mokebe się nie znalazł . Drugie zrobiła z innym który siedzi teraz w pudle za handel kokainą na berlińskim kuddamie .Wróciła więc do polski i ma depresje że żaden biały beta bankomat nie chce się z nią hajtnąć . Może któryś z was #stulejacontent #seks #szaramyszkadlaanonka #przegryw pokaż całość

odpowiedzi (67)