Wpis z mikrobloga

Mirki, planuje kupić Xboxa one all digital. Jak wygląda sprawa z grami? Kupując grę w sklepie z płytą, jest tam kod który mogę wklepać zamiast używania płyty? Nie wiem jak to wygląda bo nigdy nie miałem konsoli, a nie wiem czy muszę kupywac jakieś specjalne wersję gier czy coś.
#xboxone #xbox #konsole #kiciochpyta
  • 7
@AaBbCcDdEeFf: To zależy od konkretnego wydania gry. Trzeba niestety się wczytywać w opisy. Ja np. nie widziałem gry Wiedźmin 3 która by miała kod, lecz widziałem ją tylko z płytami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AaBbCcDdEeFf:
Podpisuje się pod tym co napisał Griffith plus chcę dodać, że zauważyłem ostatnio większą cenę wersji cyfrowych od właśnie pudełkowych. Jak grałem na pc to bardziej opłacalne było dla mnie zawsze kupienie cyfrowej, ale odkąd przesiadłem się na konsole to zauważyłem, że pudełka są tutaj lepszą opcją. Oczywiście też możesz później takie pudełko z grą odsprzedać :)
@shopgamer: RDR2 kupiłem w wersji pudełkowej na XO i miałem kod ściągałem grę, niestety do startu gry i tak musiałem mieć płytę w napędzie. Więc mimo wszystko mimo że jest kod w wersji pudełkowej trzeba mieć płytkę w konsoli